Obserwuj w Google News

Drake zaskoczył na koncercie strojem. Wystąpił w... polskim mundurze [WIDEO]

1 min. czytania
01.12.2021 17:06
Zareaguj Reakcja

Drake pojawił się znienacka na koncercie Giveona. Polskich fanów rapera jednak znacznie bardziej zdziwił strój idola. Miał na sobie polski mundur wojskowy.

Drake
fot. CHRIS DELMAS/AFP/East News

Drake zaskoczył wszystkich fanów rapera Giveona, kiedy pojawił się na scenie podczas jednego z jego ostatnich koncertów. Jednak jak się okazuje to nie sama obecność rapera bijącego rekordy popularności, była dla wielu najbardziej zadziwiająca.

Drake wystąpił na scenie w polskim mundurze [WIDEO]

Polscy fani znanego rapera zauważyli, że Drake ma na sobie... polski mundur.

Redakcja poleca

Prawdziwość ubrania potwierdził w rozmowie z o2.pl jeden z polskich wojskowych. Oświadczył, że to niewątpliwie kurtka, którą dobrze zna ze względu na pełnioną funkcję. Jednocześnie wskazał na charakterystyczne kwadratowe miejsce, gdzie można umieścić stopień żołnierza.

Drake zaskoczył fanów na koncercie Giveona

Drake zniknął ze sceny tak szybko, jak się na niej pojawił. Nie wiemy, dlaczego wystąpił właśnie w polskim mundurze. Fragment koncertu możecie zobaczyć poniżej:

Oglądaj

Giveon zyskał popularność dzięki współpracy z popularnym raperem. To właśnie Drake dał mu możliwość wystąpienia w jego singlu "Chicago Freestyle" i zaprezentowania się bardzo szerokiej publiczności. 

RadioZET.pl/o2.pl