Obserwuj w Google News

Dotan i nowy singiel "Mercy". Piątkowa premiera w Radiu ZET

1 min. czytania
16.04.2021 10:59
Zareaguj Reakcja

Dotan powraca z singlem „Mercy”. Gorąca premiera nowej piosenki autora wielkiego hitu „Numb” już w piątek po godz. 11:00 na antenie Radia ZET.

Dotan
fot. mat. prasowe

Dotan Harpenau to holendersko-izraelski piosenkarz, który podbił serca polskich słuchaczy za sprawą wielkiego przeboju „Numb”. Teraz prezentuje nowy singiel „Mercy”.

Dotan w nowym singlu „Mercy”

„Mercy” to tytuł najnowszego singla Dotana, holendersko-izraelskiego piosenkarza, multiinstrumentalisty i producenta muzycznego. W nowym utworze artysta nawiązuje nieco muzycznie do swojego największego hitu „Numb”.

To piosenka o zerwaniu więzi z przeszłością, ze świadomością, że nie ma powrotu. Ludzie mogą ci wybaczyć tylko wtedy, gdy naprawdę wybaczysz sobie i w pełni zaakceptujesz samego siebie. Owszem, myśl głęboka, ale jak umiejętnie wpleciona w komercyjną melodię – czytamy w zapowiedzi utworu.

Dotan podbił Europę przebojem „Numb”. Piosenka świetnie radziła sobie także w Polsce, gdzie otrzymała status złotej płyty i przez 5 tygodni była najczęściej nagranym utworem w stacjach radiowych.

RadioZET.pl/mat.prasowe