Obserwuj w Google News

"Doskozzza" Stachursky'ego ma już 2 lata. Z tej okazji powstała nowa wersja utworu

1 min. czytania
08.04.2021 16:33
Zareaguj Reakcja

"Doskozzza" Stachursky'ego po dwóch latach od premiery doczekała się remiksu. Za odświeżoną wersję hitu odpowiada P.A.F.F., czyli Paweł Kasperski znany ze współpracy ze Scooterem czy Major Lazer. 

Stachursky
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

"Doskozzza" to utwór, który pojawił się na płycie "2K19" Stachursky'ego z 2019 roku. Był nazywany kontynuacją głośnej kompozycji "Dosko" i wywołał ogromne zainteresowanie słuchaczy oraz krytyków. W minioną Wielkanoc minęły 2 lata odkąd "Doskozzza" znalazła się na YouTubie.

"Doskozzza":nowa wersja utworu z okazji drugich urodzin hitu Stachursky'ego

Z tej okazji na platformach streamingowych pojawiła się całkiem nowa wersja piosenki. Autorem remiksu jest P.A.F.F., czyli Paweł Kasperski. Producent nadał "Doskozzzie" całkiem nowy charakter.

Oryginalnej wersji z 2019 roku możecie posłuchać poniżej:

Oglądaj

Z kolei remiks P.A.F.F.’a znajdziecie tutaj:

Oglądaj

P.A.F.F. Kim jest autor nowej "Doskozzzy"?

P.A.F.F. to Paweł Kasperski, polski producent muzyczny i DJ, który rozpoczął swoją działalność w wieku 12 lat. Rozgłos zyskał dzięki projektowi unitra_audio, który na początku miał być anonimowy. W 2015 ukazał się remiks utworu Krzysztofa Krawczyka "Chciałem być", który dotarł do wielu stacji radiowych i klubów muzycznych. Paweł Kasperski współpracował już z gwiazdami takimi jak Scooter czy Major Lazer.

Zobacz też:  Krzysztof Krawczyk inspirował innych artystów. W jakich utworach pojawiły się jego kompozycje? 

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET