Obserwuj w Google News

"Doskozzza" Stachursky'ego ma już 2 lata. Z tej okazji powstała nowa wersja utworu

1 min. czytania
08.04.2021 16:33

"Doskozzza" Stachursky'ego po dwóch latach od premiery doczekała się remiksu. Za odświeżoną wersję hitu odpowiada P.A.F.F., czyli Paweł Kasperski znany ze współpracy ze Scooterem czy Major Lazer. 

Stachursky
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

"Doskozzza" to utwór, który pojawił się na płycie "2K19" Stachursky'ego z 2019 roku. Był nazywany kontynuacją głośnej kompozycji "Dosko" i wywołał ogromne zainteresowanie słuchaczy oraz krytyków. W minioną Wielkanoc minęły 2 lata odkąd "Doskozzza" znalazła się na YouTubie.

"Doskozzza":nowa wersja utworu z okazji drugich urodzin hitu Stachursky'ego

Z tej okazji na platformach streamingowych pojawiła się całkiem nowa wersja piosenki. Autorem remiksu jest P.A.F.F., czyli Paweł Kasperski. Producent nadał "Doskozzzie" całkiem nowy charakter.

Oryginalnej wersji z 2019 roku możecie posłuchać poniżej:

Oglądaj

Z kolei remiks P.A.F.F.’a znajdziecie tutaj:

Oglądaj

P.A.F.F. Kim jest autor nowej "Doskozzzy"?

P.A.F.F. to Paweł Kasperski, polski producent muzyczny i DJ, który rozpoczął swoją działalność w wieku 12 lat. Rozgłos zyskał dzięki projektowi unitra_audio, który na początku miał być anonimowy. W 2015 ukazał się remiks utworu Krzysztofa Krawczyka "Chciałem być", który dotarł do wielu stacji radiowych i klubów muzycznych. Paweł Kasperski współpracował już z gwiazdami takimi jak Scooter czy Major Lazer.

Zobacz też:  Krzysztof Krawczyk inspirował innych artystów. W jakich utworach pojawiły się jego kompozycje? 

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET