Obserwuj w Google News

Doniu i Mezo wrócili ze wspólnym utworem. Dzięki nowemu klipowi pomogli chorej Martynie [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
07.10.2019 15:21
Zareaguj Reakcja

Doniu i Mezo wrócili. Jedni z najsłynniejszych poznańskich raperów ponownie nawiązali współpracę, której efektem jest piosenka „Dzień Dobry Dobranoc”. Wraz z premierą nowego teledysku, nakręconego na ulicach Poznania, zorganizowali akcję społeczną i pomogli chorej Martynie.

Doniu Mezo Dzień Dobry Dobranoc nowa piosenka raperów z Poznania teledysk wideo
fot. Youtube

Doniu i Mezo w nowej piosence „Dzień Dobry Dobranoc”

Doniu i Mezo zaprezentowali wspólny utwór zatytułowany „Dzień Dobry Dobranoc”, który jest już kolejną współpracą popularnych raperów z Poznania. Artyści mieli okazję współpracować chociażby przy słynnym albumie „Mezokracja”. Doniu był jednym z głównych producentów płyty.

Raperzy nagrali oficjalny teledysk w rodzimym Poznaniu. W klipie możemy zobaczyć m.in. stolicę Wielkopolski z lotu ptaka.

Wraz z premierą nowego teledysku Doniu i Mezo zorganizowali wyjątkową akcję społeczną. Poprosili swoich fanów o udostępnianie ich nowego klipu. Za każde udostępnienie raperzy wpłacali złotówkę na zbiórkę dla chorej 14-letniej Martyny z Kościana, która zmaga się ze złośliwym nowotworem. Akcja okazała się wielkim sukcesem.

Brawo Wy! Przekazaliśmy właśnie 1200 zł z Waszych udostępnień siostrze Martyny, która jest prawną opiekunką. Jakby nieszczęść było mało, Martyna w wieku 8 i 9 lat straciła tatę oraz mamę. Dziś dzielnie walczy z chorobą. Nie mogliśmy spotkać się z nią dziś osobiście, ponieważ ma gorączkę i lekarze nie dali zgody — napisał Mezo.

RadioZET.pl/PK