Obserwuj w Google News

Doda zawiesza karierę. Oficjalnie potwierdza, że robi sobie przerwę: "Kiedy wrócę, nie wiem"

Piotr Krajewski
1 min. czytania
03.03.2020 12:10
Zareaguj Reakcja

Doda zawiesza karierę. Piosenkarka opublikowała wpis w mediach społecznościowych, w którym oficjalnie potwierdziła, że w marcu zagra ostatnie koncerty. Później planuje długą przerwę od muzyki i występów na scenie.

Doda zawiesza karierę piosenkarka oficjalnie potwierdziła przerwę od muzyki Kiedy wrócę nie wiem
fot. Instagram screen

Doda zawiesza karierę. Piosenkarka oficjalnie robi sobie przerwę od muzyki i koncertów

Doda potwierdza, że zawiesza karierę muzyczną. Wokalistka zdecydowała się na pierwszą od dwudziestu lat długą przerwę od muzyki i koncertów.

W najnowszym wpisie na Instagramie Doda wyznała, że marzec będzie jej ostatnim koncertowym miesiącem przed przerwą. Gwiazda dodała, iż nie wie, kiedy wróci na scenę.

 Kochani, marzec to ostatni miesiąc moich koncertów przed przerwą w karierze. Kiedy wrócę, nie wiem — napisała Doda i zapowiedziała „długie miesiące bez sceny”.

W marcu artysta zagra cztery koncerty wraz z orkiestrą. Występy odbędą się w Łodzi (8.03), Szczecinie (16.03), Poznaniu (18.03) i Oleśnicy (28.03).

Doda po raz pierwszy zapowiedziała przerwę od muzyki i koncertów już w lutowym wywiadzie dla magazynu Party. Wyznała, że już od dawna myślała o zawieszeniu kariery.

 Pierwszy raz od 20 lat nie wyjadę w sezonie w trasę koncertową. Długo czekałam, by się w końcu na to odważyć. W końcu poczułam, że nie ulegnę żadnej presji, nawet swojej wewnętrznej. Chcę podróżować, odpocząć, zająć się produkcją filmów i zatęsknić. Pracuję od 13. roku życia, a koncertuję non stop od 20 lat — powiedziała.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/PK