Obserwuj w Google News

Doda i Cleo nagrają wspólną piosenkę? Donatan opublikował tajemnicze zdjęcie [FOTO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
12.12.2019 13:58
Zareaguj Reakcja

Doda i Cleo nagrają duet? Plotki o współpracy dwóch popularnych wokalistek pojawiły się po najnowszym wpisie Donatana w mediach społecznościowych, który opublikował wspólne zdjęcie z Dodą i Cleo. Czy to początek nowej muzycznej współpracy?

Doda i Cleo nagrają wspólną piosenkę Donatan opublikował tajemnicze zdjęcie foto
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Doda i Cleo we wspólnej piosence? Tajemnicze zdjęcie Donatana

Doda i Cleo nagrają razem piosenkę? Byłaby to pierwsza współpraca tych dwóch znanych piosenkarek.

Donatan, który słynie z wieloletniej już współpracy z autorką letniego przeboju „Za krokiem krok”, opublikował w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie z Dodą i Cleo. We wpisie wspomniał, że marzy mu się, aby artystki nagrały coś razem.

Uważam, iż dwie najbarwniejsze twórczynie na polskim rynku muzycznym powinny nagrać coś wspólnie — napisał producent.

Wspólne zdjęcie Donatana, Cleo i Dody natychmiast zapoczątkowało plotki na temat współpracy dwóch wokalistek. Internauci szybko przyznali, że chętnie usłyszeliby wspólną piosenkę Dody i Cleo.

„Już widzę moc, dwa fajne głosy i barwność sceniczna, do dzieła Donatan. Stwórz coś fajnego dla fajnych Pan”, „To byłby ciekawy duet”, „Zróbcie coś razem, proszę” — piszą fani w komentarzach.

Czy Doda i Cleo nagrają wspólną piosenkę? Na ten moment nie wiadomo, ale trzeba przyznać, że byłaby to bez wątpienia interesująca współpraca. Co ciekawe, wokalistki miały okazję już razem występować na scenie. W trakcie festiwalu Opole 2017 pojawiły się na scenie z Marylą Rodowicz i zaśpiewały wspólnie jej hit "Damą być".

RadioZET.pl/PK