Obserwuj w Google News

Demi Lovato została zgwałcona w wieku 15 lat: "Mój pierwszy raz był gwałtem"

2 min. czytania
17.03.2021 09:43
Zareaguj Reakcja

Demi Lovato została zgwałcona w wieku 15 lat. Piosenkarka ujawniła szokujące informacje o napaści na tle seksualnym w najnowszym serialu dokumentalnym opowiadającym o jej życiu i karierze. Do gwałtu doszło, kiedy pracowała przy produkcji Disney Channel, a po tragicznym doświadczeniu napastnik nadal pozostawał w jej otoczeniu.

Demi Lovato
fot. Rex Features/East News

Demi Lovato zaprezentuje wkrótce czteroczęściowy serial dokumentalny „Dancing with the Devil”, w którym opowie widzom o najtrudniejszych momentach życia i kariery, m.in. o niemal śmiertelnym przedawkowaniu narkotyków w 2018 roku.

W serialu pojawi się także szokujący wątek napaści na tle seksualnym. Demi Lovato ujawniła, że została zgwałcona, kiedy była jeszcze nastolatką. Napastnikiem miała być osoba z planu produkcji Disney Channel.

Zobacz także:  Demi Lovato miała trzy udary i zawał serca. Od śmierci dzieliło ją kilka minut

Demi Lovato została zgwałcona w wieku 15 lat: "Mój pierwszy raz był gwałtem"

Demi Lovato padła ofiarą gwałtu w wieku zaledwie 15 lat. Do tragicznego zdarzenia doszło, kiedy była w trakcie kręcenia jednej z produkcji Disney Channel. Napastnikiem okazał się znajomy z planu, którego dobrze znała.

Straciłam dziewictwo w wyniku gwałtu – wyznała piosenkarka i dodała, że napastnik nie poniósł żadnych konsekwencji.

Lovato nie zdecydowała się jednak ujawnić nazwiska sprawcy. Po traumatycznym doświadczeniu gwiazda nadal widywała swojego gwałciciela. Przyznała, że przez kilka lat nie mogła pogodzić się z sytuacją i nie była w stanie zaakceptować faktu, że to był gwałt. Niedługo po tym pojawiły się u niej zaburzenia odżywiania, a także inne poważne problemy – bulimia i samookaleczanie.

Wokalistka została wykorzystana seksualnie również wiele lat później – w dniu przedawkowania. Demi Lovato wyjawiła przed kamerami, że została wykorzystana przez dilera narkotyków.

– Ja nie tylko przedawkowałam. Zostałam też wykorzystana. Kiedy mnie znaleźli, leżałam nago i byłam sina. Zostawił mnie na śmierć po tym, jak mnie wykorzystał – powiedziała Lovato.

Demi Lovato przedawkowała narkotyki pod koniec lipca 2018 roku. Gwiazda zażyła oksykodon, który był zmieszany z bardzo niebezpiecznym fentanylem. W ostatniej chwili uratowali ją sanitariusze, podając lek dla ofiar zatrucia substancjami opioidowymi. Później trafiła do szpitala i na kilkumiesięczny odwyk.

Premiera serialu dokumentalnego „Dancing with the Devil” odbędzie się 23 marca w serwisie YouTube. W produkcji pojawią się najbliżsi Demi Lovato i gwiazdy muzyki, m.in. Elton John oraz Christina Aguilera.

Zobacz też: Grammy 2020: Demi Lovato wróciła. Dała pierwszy występ po przedawkowaniu [WIDEO]

Demi Lovato wydaje nową płytę. Kiedy premiera albumu?

Demi Lovato ujawniła, że wydaje nową płytę. Album zatytułowany „Dancing with the Devil ... the Art of Starting Over” ukaże się już 2 kwietnia. Znajdzie się na nim 19 piosenek, w tym single „Anyone” i „What Other People Say” z Samem Fischerem.

Jak zdradziła sama piosenkarka, płyta będzie mieszanką gatunkową – pojawi się na niej m.in. r&b, inspirowany latami dziewięćdziesiątymi pop i country.

RadioZET.pl/theguardian.com