Obserwuj w Google News

Demi Lovato padła ofiarą hakerów. Jej nagie zdjęcia wyciekły do internetu

Piotr Krajewski
2 min. czytania
18.10.2019 16:07
Zareaguj Reakcja

Demi Lovato padła ofiarą hakerów. W czwartek jej oficjalne konto na Snapchacie zostało zhakowane. W związku z atakiem hakerskim nagie zdjęcie piosenkarki trafiły do internetu.

Demi Lovato padła ofiarą hakerów jej nagie zdjęcia wyciekły do internetu
fot. Instagram

Nagie zdjęcia Demi Lovato w internecie. Hakerzy włamali się na jej Snapchata

Demi Lovato zaatakowana przez hakerów — informuje The Blast. Przestępcy przejęli oficjalne konto wokalistki na Snapchacie i opublikowali kilka postów, które zszokowały fanów Amerykanki.

W czwartek pojawił się tam m.in. wpis z zewnętrznym przekierowaniem i słowami: „dołącz do Discord, aby zobaczyć moje nagie zdjęcia. Po kliknięciu w podejrzany link internauci mogli podobno zobaczyć fotografie Demi Lovato bez ubrań.

ZOBACZ TEŻ: Tak wyglądała Demi Lovato w trakcie bulimii. SZOKUJĄCE ZDJĘCIE 

Management piosenkarki natychmiast zajął się sprawą i zatrzymał atak hakerów. Niedługo później udało się odzyskać kontrolę nad kontem na Snapchacie, a nagie zdjęcia Demi Lovato zostały usunięte.

Fani wokalistki bardzo emocjonalnie zareagowali na wyciek intymnych fotografii swojej idolki. Wiele osób wspiera 27-latkę w tym trudnym momencie i przypomina pozostałym internautom, że w ostatnich latach Lovato naprawdę dużo przeszła, m.in.  przedawkowała narkotyków.

Omal nie umarła z powodu przedawkowania zaledwie rok temu. Od tamtego momentu ludzie kpią i upokarzają ją. Teraz jej nagie zdjęcia wyciekły, a wy się z tego śmiejecie i je rozprzestrzeniacie po sieci. Wiemy, że Demi mówiła wiele głupich rzeczy w przeszłości, ale dajcie tej dziewczynie spokój — pisze jednak z internautów.

Demi Lovato nie zdecydowała się na komentarz po wycieku nagich zdjęć.

Demi Lovato przedawkowała narkotyki

Demi Lovato przedawkowała narkotyki w lipcu 2018 roku. Artystka zażyła oksykodon, który był zmieszany z bardzo niebezpiecznym fentanylem. W ostatniej chwili uratowali ją sanitariusze, podając lek dla ofiar zatrucia substancjami opioidowymi. Później trafiła do szpitala i na kilkumiesięczny odwyk.

RadioZET.pl/justjared.com/PK