Obserwuj w Google News

Demi Lovato miała trzy udary i zawał serca. Od śmierci dzieliło ją kilka minut

2 min. czytania
18.02.2021 09:37
Zareaguj Reakcja

Demi Lovato miała trzy udary i zawał serca. Piosenkarka była bliska śmierci w 2018 roku, kiedy przedawkowała narkotyki. W najnowszym dokumencie „Dancing with the Devil” opowie o najtrudniejszym momencie w swoim życiu. Jak przyznała Demi Lovato w zwiastunie filmu, była zaledwie kilka minut od śmierci.

Demi Lovato
fot. FaceToFace/REPORTER/East News

Demi Lovato zaprezentuje wkrótce czteroczęściowy film dokumentalny „Dancing with the Devil”, w którym opowie widzom o najtrudniejszym i najmroczniejszym momencie swojego życia, czyli przedawkowaniu narkotyków w 2018 roku, co relacjonowały media na całym świecie.

W oficjalnym zwiastunie dokumentu Demi Lovato ujawnia szokujące szczegóły przedawkowania. Okazuje się, że piosenkarkę dzieliły minuty od śmierci. W wyniku zażycia ogromnej dawki narkotyków wokalistka przeszła trzy udary i zawał serca.

Zobacz także:  Grammy 2020: Demi Lovato wróciła. Dała pierwszy występ po przedawkowaniu [WIDEO]

Demi Lovato miała trzy udary i zawał serca. Od śmierci dzieliło ją kilka minut

Przedawkowanie Demi Lovato było jednym z najtragiczniejszych i najbardziej szokujących momentów w branży muzycznej w 2018 roku.

Choć dziś wokalistka znajduje się w znacznie lepszym miejscu, postanowiła opowiedzieć o najmroczniejszym momencie swojego życia, a także trudnej walce z uzależnieniem. Demi Lovato nagrała film dokumentalny „Dancing with the Devil”, w którym poruszy temat przedawkowania narkotyków i jego konsekwencji.

Do internetu trafił oficjalny zwiastun „Dancing with the Devil”. W jednym z szokujących fragmentów Demi Lovato ujawniła, że miała trzy udary i zawał serca. Co więcej, piosenkarkę dzieliły minuty od śmierci.

Lekarze powiedzieli, że miałam jeszcze pięć do dziesięciu minut – wyznała Lovato.

W dokumencie „Dancing with the Devil” pojawia się nie tylko sama Demi Lovato, ale również jej najbliżsi i gwiazdy muzyki, m.in. Elton John oraz Christina Aguilera. Premiera czteroczęściowego filmu odbędzie się 23 marca w serwisie YouTube.

Demi Lovato ma uszkodzony mózg po przedawkowaniu

W środowej rozmowie z mediami Demi Lovato przyznała, że nadal zmaga się z problemami zdrowotnymi po przedawkowaniu. Narkotyki doprowadziły do uszkodzenia mózgu wokalistki.

Wciąż odczuwam skutki przedawkowania. Nie prowadzę samochodu, ponieważ mam mroczki przed oczami. Przez długi czas było mi bardzo ciężko czytać. Czuję, że te wszystkie problemy wciąż są ze mną, aby przypomnieć mi, co może się stać, jeśli kiedykolwiek znów znajdę się w mrocznym miejscu – powiedziała 28-letnia artystka.

Demi Lovato przedawkowała narkotyki pod koniec lipca 2018 roku. Gwiazda zażyła oksykodon, który był zmieszany z bardzo niebezpiecznym  fentanylem. W ostatniej chwili uratowali ją sanitariusze, podając lek dla ofiar zatrucia substancjami opioidowymi. Później trafiła do szpitala i na kilkumiesięczny odwyk.

RadioZET.pl/cnn.com