Obserwuj w Google News

Demi Lovato jest panseksualna. Interesuje ją człowiek, a nie płeć: "Jestem dumna z tego"

2 min. czytania
30.03.2021 10:02
Zareaguj Reakcja

Demi Lovato nie wstydzi się już rozmawiać o swojej seksualności. W podcaście Joe Rogana potwierdziła po raz pierwszy, że jest panseksualna. Jak przyznała sama piosenkarka, jest płynna seksualnie i interesuje ją człowiek, a nie płeć czy tożsamość płciowa.

Demi Lovato
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Demi Lovato ma za sobą naprawdę trudny okres. W 2018 roku piosenkarka przedawkowała narkotyki, a od śmierci dzieliły ją dosłownie minuty. W wyniku zażycia ogromnej dawki przeszła trzy udary i zawał serca, a przedawkowanie doprowadziło do trwałych uszkodzeń w jej organizmie.

Wokalistka przeszła długą drogę, o której teraz chce opowiedzieć fanom. Na początku kwietnia ukaże się nowa płyta Demi Lovato. Nic więc dziwnego, że 28-latka udziela obecnie wielu wywiadów. W jednym z nich zdradziła, że jest panseksualna.

Demi Lovato została zgwałcona w wieku 15 lat: "Mój pierwszy raz był gwałtem"

Demi Lovato jest panseksualna

Demi Lovato jest panseksualna. Piosenkarka była gościem podcastu „The Joe Rogan Experience”, w którym szczerze opowiedziała o swojej seksualności. 28-latka zdradziła słuchaczom, że odczuwa pociąg do osób niezależnie od ich płci czy tożsamości płciowej.

Jestem obecnie bardzo płynna w tych kwestiach. Po części jest to spowodowane tym, że wcześniej byłam bardzo zamknięta – powiedziała Demi i przyznała, że należy do społeczności LGBTQ: „Słyszałam, że ktoś nazywa LGBTQIA+ mafią alfabetu. Jestem więc częścią tej mafii i jestem dumna z tego”.

Zobacz także: Wszechstronna miłość seksualna. Czym jest panseksualizm?

Piosenkarka, która we wrześniu zerwała zaręczyny z Maxem Ehrichem, na ten moment nie wie, czy w przyszłości zwiąże się z mężczyzną lub kobietą. Poruszyła także temat ciąży.

W tej chwili na pewno chcę adoptować. Nie wiem, czy będę w związku z facetem, więc nie widzę siebie w ciąży – dodała.

Zainteresowanie kobietami Demi Lovato zauważyła u siebie już jako nastolatka. Przyznała, że była zaskoczona swoją reakcją na pocałunek Selmy Blair i Sarah Michelle Gellar w „Szkole uwodzenia”.

 Pomyślałam wtedy: „Podoba mi się to”. Poczułam jednak wielki wstyd, ponieważ nie było to mile widziane w społeczności chrześcijańskiej Teksasu, do której należałam. Wszelki pociąg do kobiet, jaki miałam w młodym wieku, odrzucałam natychmiast, jeszcze zanim w ogóle pozwoliłam sobie przetworzyć to, co czułam – wyznała.

Demi Lovato wydaje nową płytę. Kiedy premiera albumu?

Demi Lovato ujawniła, że wydaje nową płytę. Album zatytułowany „Dancing with the Devil ... the Art of Starting Over” ukaże się już 2 kwietnia. Znajdzie się na nim 19 piosenek, w tym utwory z Arianą Grande, Noah Cyrus i Samem Fischerem.

Jak zdradziła sama piosenkarka, płyta będzie mieszanką gatunkową – pojawi się na niej m.in. R&B, inspirowany latami dziewięćdziesiątymi pop i country.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/people.com