Obserwuj w Google News

Demi Lovato omal nie umarła. Nagrała piosenkę o swoim osobistym dramacie [WIDEO]

2 min. czytania
26.03.2021 15:34

Demi Lovato zaprezentowała singiel „Dancing with the Devil”, która zapowiada jej najnowszą płytę. Utwór, podobnie jak reszta albumu, opowiada o zmaganiach piosenkarki z uzależnieniem od narkotyków oraz niemal tragicznym przedawkowaniu z 2018 roku. W piosence Demi Lovato wprost nawiązuje do używek i śmierci.

Demi Lovato
fot. mat. prasowe

Demi Lovato ma za sobą naprawdę ciężkie lata. W 2018 roku piosenkarka omal nie umarła z powodu przedawkowania narkotyków. Musiała długo dochodzić do siebie. Teraz chce opowiedzieć fanom o uzależnieniu i walce o powrót do zdrowia.

28-letnia wokalistka wydaje pierwszy od kilku lat album. Płyta „Dancing with the Devil… The Art. of Starting Over” będzie rozliczeniem gwiazdy z tym bardzo trudnym momentem w życiu. Krążek promuje nowy singiel „Dancing with the Devil”.

Zobacz także:  Demi Lovato została zgwałcona w wieku 15 lat: "Mój pierwszy raz był gwałtem"

Demi Lovato – „Dancing with the Devil”. Nagrała piosenkę o przedawkowaniu narkotyków

Demi Lovato zaprezentowała nowy singiel „Dancing with the Devil”, w którym wprost opowiada o tragicznych wydarzeniach ostatnich lat, w tym przedawkowaniu narkotyków w 2018 roku. Gwiazda zażyła oksykodon zmieszany z bardzo niebezpiecznym fentanylem. W ostatniej chwili uratowali ją sanitariusze, podając lek dla ofiar zatrucia substancjami opioidowymi. Trafiła do szpitala i na kilkumiesięczny odwyk.

To tylko jedna mała biała linia, wszystko będzie dobrze, ale szybko ta mała biała linia zamienia się w małą szklaną fajkę, remedium w folii aluminiowej prawie zabrało najlepszą część mnie, ciągle się modlę, by nie doprowadzić się do końca (…) Mówiłam, że wszystko jest w porządku, ale kłamałam (…) Tańczyłam z diabłem, straciłam kontrolę, prawie trafiłam do nieba, byłam bliżej niż wam się wydaje, grałam z wrogiem, igrałam z duszą, bardzo ciężko odmówić, gdy tańczysz z diabłem – śpiewa piosenkarka.

Premierze nowej płyty Demi Lovato towarzyszy serial dokumentalny „Demi Lovato: Dancing with the Devil”, którego dwa pierwsze odcinki pojawiły się 23 marca w serwisie YouTube.

Zobacz także: Demi Lovato miała trzy udary i zawał serca. Od śmierci dzieliło ją kilka minut

Demi Lovato wydaje nową płytę. Kiedy premiera albumu?

Demi Lovato ujawniła, że wydaje nową płytę. Album zatytułowany „Dancing with the Devil ... the Art of Starting Over” ukaże się już 2 kwietnia. Znajdzie się na nim 19 piosenek, w tym utwory z Arianą Grande, Noah Cyrus i Samem Fischerem.

Jak zdradziła sama piosenkarka, płyta będzie mieszanką gatunkową – pojawi się na niej m.in. R&B, inspirowany latami dziewięćdziesiątymi pop i country.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/mat.prasowe