Obserwuj w Google News

Dawid Podsiadło zdradził, czego słucha w domu. Stworzył playlistę z ulubionymi utworami

Piotr Krajewski
1 min. czytania
12.05.2020 13:55
Zareaguj Reakcja

Dawid Podsiadło zdradził, czego słucha w domu. W ramach akcji „Listening Together” Spotify wokalista podzielił się listą ulubionych piosenek, których słucha w trakcie grania. Na playliście Dawida Podsiadły znalazło się wiele hitów, m.in. „Song 2” Blur, „Run To You” Bryana Adamsa czy „Sweet Child O’ Mine” Guns N’ Roses.

Dawid Podsiadło zdradził czego słucha w domu stworzył playlistę na Spotify z ulubionymi piosenkami
fot. Youtube

Dawid Podsiadło zdradził, czego słucha. Zrobił playlistę z piosenkami na Spotify

Dawid Podsiadło podzielił się listą piosenek, których słucha w domu. Autor hitu „Małomiasteczkowy” został zaproszony przez Spotify do udziału w akcji „Listening Together”, gdzie artyści prezentują swoje domowe playlisty.

Na playliście Dawida Podsiadły na Spotify znalazło się blisko 30 utworów, których 26-latek najchętniej słucha w trakcie grania. Wokalista jest wielkim fanem gier komputerowych. Nic więc dziwnego, że w trakcie pandemii koronawirusa chętnie spędza czas w wirtualnym świecie.

Hot 16 Challenge 2: Dawid Podsiadło podziękował lekarzom i pokazał swoje mieszkanie [WIDEO]

„Song 2” Blur, „Run To You” Bryana Adamsa czy „Sweet Child O’ Mine” Guns N’ Roses to tylko kilka hitów, które znalazły się na liście Dawida Podsiadły.

W akcji „Listening Together” Spotify wzięła również udział m.in. Margaret. Wokalistka opublikowała playlistę z utworami idealnymi do ćwiczeń.  Kolejni artyści będą dzielić się swoimi rekomendacjami już wkrótce.

RadioZET.pl/spotify.com/PK