Obserwuj w Google News

Dawid Podsiadło nie zagra koncertów planowanych na czerwiec: "To nie jest realny termin"

2 min. czytania
22.04.2021 09:20
Zareaguj Reakcja

Dawid Podsiadło ogłosił, że jego stadionowa trasa planowana na czerwiec nie odbędzie się w wyznaczonym terminie. Niestety tak duże imprezy nie powrócą na mapę koncertową Polski jeszcze przez kilka miesięcy.

Dawid Podsiadło
fot. KFP/REPORTER/East News

Dawid Podsiadło po ogromnym sukcesie, który odniósł wraz z Taco Hemingway'em grając dla wypełnionego po brzegi Stadionu Narodowego, zapowiedział więcej dużych koncertów. Muzyk (tym razem w pojedynkę) uda się w trasę po polskich stadionach. Imprezy miały odbyć się w czerwcu 2020.

Dawid Podsiadło na koncertach stadionowych. Znamy nowe daty

Niestety Dawid Podsiadło, podobnie jak muzycy na całym świecie, został zaskoczony pandemią koronawirusa. Plany organizacji imprez masowych na kolejny rok legły w gruzach. Muzyk miał nadzieję, że do czerwca 2021 roku imprezowe życie powróci i to właśnie na ten czas przełożył stadionowe koncerty.

"Jak wszyscy organizatorzy koncertów na świecie, rok temu znaleźliśmy się w trudnej i niemożliwej do przewidzenia sytuacji, w której musieliśmy przełożyć wszystkie zaplanowane przez nas wydarzenia. Tak było również z koncertami stadionowymi Dawida Podsiadło (moimi), które przenieśliśmy na czerwiec 2021 z wiarą, że tak odległy termin pozwoli nam bez przeszkód zrealizować te plany" - pisze na swoim Faceobooku Dawid.

Redakcja poleca

Niestety również czerwiec 2021 okazał się być nierealnym terminem do zrealizowania trasy Podsiadły po stadionach.

"Dziś już wiemy, że czerwiec nie jest realnym terminem, w którym będziemy w stanie zorganizować nasze imprezy. W związku z tym musimy przełożyć koncerty Dawida Podsiadło (moje) na nowe, wrześniowe terminy" - oznajmił muzyk.

Dawid Podsiadło wystąpi na Stadionie Gdańskim 4 września 2021 roku, 18 września pojawi się na Stadionie we Wrocławiu, z kolei 25 września to nowa data koncertu Podsiadły na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

"Głęboko wierzymy, że pozytywne prognozy się sprawdzą i te kilka miesięcy da znaczącą i wymierną poprawę sytuacji w stopniu, który umożliwi nam bezpieczną organizację naszych koncertów" - deklaruje Dawid.

Dawid Podsiadło na koncertach stadionowych. Bilety

Muzyk zaapelował do fanów o jeszcze chwilę cierpliwości. Napisał, że rozumie doskonale, że sytuacja jest bardzo trudna, jednak poprosił o niezwracanie zakupionych wejściówek na swoje koncerty.

Koncert w Gdańsku i Wrocławiu został już całkowicie wyprzedany. Organizatorzy nie ogłosili sold outu jedynie w Chorzowie, jednak możliwość kupienia wejściówek na to wydarzenie na stronie ebilet.pl została zablokowana.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET