Obserwuj w Google News

Dawid Podsiadło przekłada koncerty i apeluje do fanów: "Tylko tak możemy zatrzymać epidemię"

Piotr Krajewski
2 min. czytania
13.03.2020 13:11
Zareaguj Reakcja

Dawid Podsiadło przekłada koncerty w związku z epidemią koronawirusa. Wokalista opublikował oficjalne oświadczenie, w którym zaapelował do fanów o pozostanie w najbliższych dniach w domach. Podsiadło ogłosił również, że ma jedną dobrą wiadomość dla swoich słuchaczy.

Dawid Podsiadło przekłada koncerty przez koronawirusa i apeluje do fanów ważne słowa artysty
fot. Youtube screen

Dawid Podsiadło przekłada koncerty i apeluje do fanów

Dawid Podsiadło poinformował, że zaplanowane na marzec i kwiecień koncerty zostają przełożone na jesień, a wszystkie bilety zachowują swoją ważność. Artysta potwierdził jednocześnie, że wydarzenia, które mają odbyć się w maju i czerwcu, na dziś odbywają się zgodnie z planem.

Wierzymy, że do tego czasu uda się nam wspólnie opanować sytuację. Jeżeli się to zmieni będziemy informować Was o kolejnych przesunięciach — czytamy w oświadczeniu.

>>  Dawid Podsiadło w 2009 roku. Tak zaczynał swoją wielką karierę [WIDEO]

Autor przeboju „Małomiasteczkowy” postanowił także zaapelować do wszystkich fanów w związku z rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa. Podsiadło poprosił internautów, aby zachowali ostrożność i nie wychodzi z domu w najbliższym czasie.

Jeżeli tylko macie taką możliwość, zostańcie w najbliższych dniach w domach i ograniczcie do niezbędnego minimum wszystkie spotkania. Tylko w ten sposób możemy realnie zatrzymać epidemię i ograniczyć ryzyko nieświadomego przekazywania wirusa kolejnym osobom. Bądźcie zdrowi, myjcie ręce i zatroszczcie się o swoich bliskich — napisał Dawid.

Dawid Podsiadło wyda płytę z „Leśną muzyką”

Dawid Podsiadło przekazał także fanom jedną bardzo dobrą wiadomość. Poinformował, że wersje koncertowe utworów z trasy "Leśna muzyka" zostaną zarejestrowane podczas koncertów i wydane jesienią w formie albumu. Wokalista zdradził, że płyta ukaże się fizycznie w limitowanym nakładzie i będzie dostępna jedynie dla uczestników koncertów.

Wszyscy, którzy nie zdecydują się lub nie będą mogli towarzyszyć nam w nowych jesiennych terminach, będą mogli wysłuchać leśnych aranżacji w serwisach streamingowych już po zakończeniu trasy — napisał artysta i dodał: „Bardzo dziękujemy za te koncerty, które udało nam się zagrać na początku trasy. Emocje były niesamowite i nie możemy się doczekać, żeby wrócić do Was z "Leśną Muzyką”.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procenS podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/PK