Obserwuj w Google News

Dawid Podsiadło ogłasza koncerty na stadionach. Wystąpi w Gdańsku i Wrocławiu

Piotr Krajewski
2 min. czytania
17.12.2019 10:53
Zareaguj Reakcja

Dawid Podsiadło zagra w 2020 roku koncerty na stadionach. Artysta ogłosił, że już niedługo wystąpi w Gdańsku i Wrocławiu. Kiedy odbędą się koncerty Dawida Podsiadło na stadionach w 2020 roku i ile kosztują bilety?

Dawid Podsiadło koncerty 2020 Gdańsk Wrocław stadiony kiedy się odbędą
fot. ---

Dawid Podsiadło: Gdańsk i Wrocław - koncerty 2020 na stadionach. Kiedy?

Dawid Podsiadło ogłosił dwa koncerty na stadionach w Polsce, które odbędą się w 2020 roku. Autor diamentowej płyty „Małomiasteczkowy” poinformował, że 13 czerwca wystąpi na Stadionie Energa Gdańsk, a 20 czerwca na Stadionie Wrocław.

W związku z nowymi koncertami na stadionach Dawid Podsiadło zapowiada jednocześnie nowy materiał koncertowy i pracę nad zupełnie nowym albumem.

Będziemy stopniowo odkrywać karty w przyszłym roku, ale już dzisiaj wiemy, że na pewno uda nam się zaskoczyć fanów — mówi Dawid.

Bilety na stadionowe koncerty Dawida Podsiadło w Gdańsku i Wrocławiu w 2020 roku trafią do regularnej sprzedaży w piątek, 20 grudnia, o godz. 11:00 (Gdańsk) i godz. 12:00 (Wrocław). Przedsprzedaż biletów dla użytkowników Allegro Smart! rusza w czwartek, 19 grudnia, o godz. 11:00.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:  Dawid Podsiadło w Gdańsku i Wrocławiu 2020 - BILETY [CENA BILETÓW]

Wyprzedane koncerty Dawida Podsiadło

Dawid Podsiadło słynie z tego, że jego koncerty wyprzedają się dosłownie w kilka minut. Jego nadchodzącą trasa koncertowa „Leśna Muzyka”, która rusza już w styczniu, okazała wielkim hitem. W ciągu kilku minut bilety na wszystkie koncerty Dawida Podsiadło zostały wyprzedane — rozeszło się ponad 30 tysięcy wejściówek.

Wow. Znowu pobiliście wszystkie możliwe rekordy i ponad 30 tysięcy biletów trafiło do Was dosłownie w ciągu minut, czy nawet sekund. Chętnych było bardzo dużo. Bardzo. Wiem z dobrego źródła, że kilkanaście razy więcej, niż dostępnych na trasie miejsc — napisał na Facebooku zszokowany Dawid Podsiadło.

 

RadioZET.pl/PK