Obserwuj w Google News

Dawid Podsiadło i hit „Trójkąty i kwadraty” w akustycznej wersji. Brzmi zupełnie inaczej [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
08.11.2019 14:44
Zareaguj Reakcja

Dawid Podsiadło zaprezentował „Trójkąty i kwadraty” w wyjątkowej akustycznej wersji. Trzeba przyznać, że w takiej odsłonie ten wielki hit brzmi zupełnie inaczej. W internecie pojawił się oficjalny teledysk, który nagrano w Tatrach. Wideo zapowiada trasę koncertową Dawida Podsiadło „Leśna muzyka”.

Dawid Podsiadło Trójkąty i kwadraty akustyczna wersja nagrana w Tatrach teledysk wideo
fot. Youtube

Dawid Podsiadło — Trójkąty i kwadraty. Akustyczna wersja przeboju

Dawid Podsiadło opublikował nowy teledysk do specjalnej akustycznej wersji piosenki „Trójkąty i kwadraty”, która podbiła listy przebojów w 2013 roku.

Akustyczna wersja „Trójkąty i kwadraty” zostały nagrane przez Dawida Podsiadło i jego zespół w trakcie sesji nagraniowej w Tatrach. Wcześniej poznaliśmy już wyjątkowe wersje hitu „Najnowszy klip” i utworu „Matylda” z płyty „Małomiasteczkowy”.

Dawid Podsiadło postanowił w wyjątkowy sposób promować swoją nadchodzące koncerty. Akustyczne wersje jego piosenek to część promocji trasy koncertowej „Leśna muzyka”, która rozpocznie się w styczniu 2020 roku. Będzie to pierwsze w pełni akustyczne tournée Dawida Podsiadło. Warto dodać, że wszystkie bilety został już wyprzedane.

Dawid Podsiadło: reedycja płyty Małomiasteczkowy. Kiedy premiera?

Dawid Podsiadło zapowiedział, że wspomniane już akustyczne wersje jego piosenek znajdą się także na reedycji hitowej płyty „Miałomiasteczkowy”. Specjalna wersja albumu pod nazwą „Re:Małomiasteczkowy”, na której pojawią się także różne remiksy, ukaże się 29 listopada.

Jeśli ktoś nie miał okazji przez rok zaopatrzyć się w ten krążek, reedycja to wspaniały moment, żeby zaprzyjaźnić się z płytą, lub wysłuchać uprzejmie w streamingu. Ze swojej strony życzę albumowi dużo zdrowia i pomyślności z okazji urodzin. To był szalony rok — napisał Dawid Podsiadło. 

RadioZET.pl/PK