Obserwuj w Google News

Dawid Podsiadło i PRO8L3M w nowej wersji piosenki „LIS”. Takiej współpracy nikt się nie spodziewał

Piotr Krajewski
1 min. czytania
28.11.2019 12:33
Zareaguj Reakcja

Dawid Podsiadło i PRO8L3M prezentują nową wersję utworu „LIS”, który pochodzi z diamentowej już płyty „Małomiasteczkowy”. Remiks piosenki z gościnnym udziałem hip-hopowego zespołu zapowiada reedycję albumu Dawida Podsiadło.

Dawid Podsiadło PRO8L3M LIS nowa wersja piosenki z reedycji Małomiasteczkowy
fot. Youtube screen

Dawid Podsiadło i PRO8L3M: nowa wersja piosenki „LIS”

Dawid Podsiadło zrobił niespodziankę fanom i przygotował zupełnie nową wersję piosenki „LIS”, którą słuchacze dobrze znają z albumu „Małomiasteczkowy”. Artysta opublikował oficjalny remiks utwory z udziałem PRO8L3M, bijącej rekordy popularności polskiej grupy hip-hopowej.

>>  Dawid Podsiadło w 2009 roku. Tak zaczynał swoją wielką karierę [WIDEO]

Oddaję w Wasze ręce „LIS’a” który dostał nowe życie za sprawą ingerencji PRO8L3M. Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy, i mam nadzieję, że i Wy zostaniecie przeniesieni w nowe miejsca dzięki zmianom w tym kawałku (czyli tak zwanemu profesjonalnie remiksowi). Panowie, wielkie dzięki za ten wspólny numer — napisał Dawid Podsiadło na Instagramie.

Dawid Podsiadło: reedycja płyty Małomiasteczkowy. Kiedy premiera?

Nowa wersja piosenki „LIS” promuje reedycję płyty Dawida Podsiadło. Album ukaże się już 29 listopada. Znajdą się na niej nie tylko różne remiksy, ale także akustyczne wersje przebojów Dawida Podsiadło, m.in. „Najnowszy klip” i „Trójkąty i kwadraty”.

Jeśli ktoś nie miał okazji przez rok zaopatrzyć się w ten krążek, reedycja to wspaniały moment, żeby zaprzyjaźnić się z płytą, lub wysłuchać uprzejmie w streamingu. Ze swojej strony życzę albumowi dużo zdrowia i pomyślności z okazji urodzin. To był szalony rok — napisał Dawid Podsiadło. 

RadioZET.pl/PK