Obserwuj w Google News

Dawid Kwiatkowski zrobił niespodziankę fance. Nie wierzyła, że gwiazdę może być stać na taki gest

2 min. czytania
07.07.2022 15:10
Zareaguj Reakcja

Dawid Kwiatkowski naprawdę uwielbia swoich fanów. Kolejny raz udowodnił, że jest w stanie wiele dla nich zrobić. Artysta zafundował wielbicielce niespodziankę życia.

Dawid Kwiatkowski
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Dawid Kwiatkowski to jeden z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia w Polsce. Nazywany naszym rodzimym Justinem Bieberem dawno już dorósł i odnalazł własny styl w kreowaniu dźwięków i swojego wizerunku.

Dawid Kwiatkowski zrobił ogromną niespodziankę fance

Muzyk stara się mieć bliski kontakt z fanami. Kiedy ma taką możliwość, skraca dystans i podkreśla, że to słuchacze w dużej mierze stoją za jego sukcesem. Mimo wszystko jednak piękny gest, który wykonał w stronę słuchaczki, może szokować.

Redakcja poleca

Jedna z fanek 26-latka nie mogła zjawić się na jego koncercie. Bardzo ubolewała nad tym, że nie posłucha na żywo ulubionych kawałków, jednak miała w tym czasie całkiem istotne plany. Na drodze stanął jej własny ślub.

Dawid Kwiatkowski przyjechał na ślub jednej ze swoich fanek. Jej mina? Bezcenna

Przyjaciele panny młodej postanowili zrobić jej niespodziankę i napisali do Dawida Kwiatkowskiego o zaistniałej sytuacji. Muzyk zdecydował, że po koncercie odwiedzi salę ślubną i osobiście złoży życzenia parze młodej.

Artysta nie poinformował nikogo o swoim przyjeździe. Otrzymał w mailu wszystkie potrzebne informacje, żeby zjawić się na weselu i tak właśnie zrobił.

Kwiatkowski opublikował bezcenne zdjęcie panny młodej, która nie kryła zaskoczenia obecnością jej idola. Oprócz tego młody muzyk złożył piękne życzenia dla pary na swoim Instagramie.

Klaudia & Przemek - nie zatrzymujcie się w tej miłości. Bije od was wielkie dobro i bardzo się cieszę, że mogłem się w nim ogrzewać przez te kilkadziesiąt minut. Jeszcze raz… wszystkieeeego!

Zdjęcia z wesela, które odwiedził Dawid, możecie zobaczyć poniżej: