Obserwuj w Google News

Dawid Kwiatkowski śpiewa „Ona by tak chciała”. Takiej wersji jeszcze nie było [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
04.02.2020 10:55
Zareaguj Reakcja

Dawid Kwiatkowski koncertuje obecnie po całej Polsce. W trakcie koncertu w Gdańsku artystka zaskoczył publiczność i zaprezentował wyjątkowy mashup w nietypowej aranżacji. Zaśpiewał przebój „Dance Monkey” Tones and I ora hit „Ona by tak chciała” Ronniego Ferrari.

Dawid Kwiatkowski śpiewa Ona by tak chciała takiej wersji jeszcze nie było wideo
fot. Youtube screen

Dawid Kwiatkowski śpiewa Ona by tak chciała i Dance Monkey

Dawid Kwiatkowski zaśpiewał przebój „Ona by tak chciała” Ronniego Ferrari. Podczas sobotniego koncertu w Gdańsku artysta zaprezentował jeden z największych zeszłorocznych hitów polskiego internetu w kompletnie innej, spokojniejszej aranżacji.

Co ciekawe, juror programu „The Voice Kids 3” połączył „Ona by tak chciała” Ronniego Ferrari z wielkim hitem „Dance Monkey”, do którego teledysk obejrzano ponad 600 milionów razy w serwisie YouTube. Trzeba przyznać, że koncertowy mashup Dawida Kwiatkowskiego robi wrażenie, a dwa słynne przeboje brzmią razem naprawdę dobrze.

>>  Dawid Kwiatkowski jako dziecko. Pokazał stare zdjęcie z dzieciństwa [FOTO]

Dawid Kwiatkowski wyznał, czego panicznie się boi

Dawid Kwiatowski zdobył się na bardzo szczere wyznanie w „The Voice Kids 3”. W trakcie programu juror wyznał, co jest jego największą traumą. Okazuje się, że Dawid panicznie boi się latać samolotem. „To coś najgorszego na świecie” — powiedział trener. 

ZOBACZ:  Dawid Kwiatkowski panicznie boi się latać samolotem: „To coś najgorszego na świecie” [WIDEO]

RadioZET.pl/PK