Obserwuj w Google News

Dawid Kwiatkowski jako dziecko. Pokazał stare zdjęcie z dzieciństwa [FOTO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
14.01.2020 14:27
Zareaguj Reakcja

Dawid Kwiatkowski spełnia się obecnie w roli jurora „The Voice Kids 3”, gdzie pracuje z młodymi muzycznymi talentami. Jesteście ciekawi, jak 24-latek wyglądał jako dziecko? Poniżej możecie zobaczyć stare zdjęcie Dawida Kwiatkowskiego z dzieciństwa.

Dawid Kwiatkowski jako dziecko stare zdjęcie z dzieciństwa
fot. Instagram screen

Dawid Kwiatkowski jako dziecko. Stare zdjęcie z dzieciństwa

Dawid Kwiatkowski zdobył popularność, kiedy był jeszcze nastolatkiem. Dziś nie tylko jest jednym z najpopularniejszych polskich wokalistów, ale także gwiazdą telewizyjną dzięki udziałowi w „The Voice Kids 3”.

Jesteście ciekawi, jak Dawid Kwiatkowski wyglądał jako dziecko? Na jego oficjalnym profilu na Faceboobu można zobaczyć stare zdjęcie z dzieciństwa. Artysta postanowił pokazać fanom swój stary bilet miejski z fotografią. Trzeba przyznać, że Dawid Kwiatkowski był naprawdę uroczym dzieckiem.

Dawid Kwiatkowski w The Voice Kids 3

Dawid Kwiatkowski już po raz trzeci pojawił się w roli jurora w „The Voice Kids”. Choć dotąd żaden z uczestników z jego drużyny nie wygrał programu, trener ma spore szanse na ogromny sukces w najnowszej edycji.

W „The Voice Kids 3” pojawił się Marcin Maciejczak, który dołączył do grupy Dawida. 13-latek jest jednym z głównych faworytów do zwycięstwa.

Jego występ w „The Voice Kids 3” obejrzano ponad półtora miliona razy, a internauci już twierdzą, że Marcin powinien jechać na Eurowizję Junior 2020.

The Voice Kids 3: Gabriela Coutinho sobowtórką Roksany Węgiel? Tak twierdzą internauci [WIDEO]

RadioZET.pl/PK