Obserwuj w Google News

Dawid Kwiatkowski z nowym singlem "Bez Ciebie" w Radiu ZET: "To całkowicie nowy Dawid" [WIDEO]

2 min. czytania
16.02.2021 14:00
Zareaguj Reakcja

Dawid Kwiatkowski zaprezentował nowy singiel „Bez Ciebie”, który zapowiada jego kolejny album. W najnowszym teledysku wokalisty występują Maffashion i Michał Kot. W związku z premierą piosenki na antenie Radia ZET Dawid Kwiatkowski opowiedział naszym słuchaczom o nowym utworze i swojej muzycznej przemianie. Zobaczcie wideo!

Dawid Kwiatkowski
fot. mat. prasowe

Dawid Kwiatkowski powraca z nową muzyką. Artysta zaprezentował singiel „Bez Ciebie”, który jest pierwszą zapowiedzią jego zupełnie nowej płyty. 

Dawid Kwiatkowski w nowym singlu „Bez Ciebie”. W teledysku występuje Maffashion

Dawid Kwiatkowski powrócił z nowym singlem „Bez Ciebie”. Popularny wokalista i juror „ The Voice Kids” zdradził, że pomysł na utwór pojawił się we śnie.

 „Bez Ciebie” przyszło do mnie we śnie. Obudziłem się o 3 w nocy z melodią w głowie i wiedziałem już, o czym będzie ta piosenka. W naszych czasach łatwo jest nam coś zepsutego po prostu wymienić na nowe i zazwyczaj tak właśnie robimy. A co by się stało, jakbyśmy najpierw spróbowali naprawić to, co nie działa dobrze? Jaki byłby tego efekt? Spróbuj, zaryzykuj i daj drugą szansę temu, co przynosiło Ci szczęście. Właśnie o tym opowiada mój najnowszy singiel, z którym wracam po blisko 2 latach muzycznej ciszy – zdradza artysta.

Artysta pojawił się we wtorek na antenie Radia ZET. Dawid Kwiatkowski udzielił krótkiego wywiadu, w którym opowiedział naszym słuchaczom o utworze „Bez Ciebie” i swojej muzycznej przemianie. Poniżej możecie zobaczyć wideo z rozmowy Damiana Michałowskiego z 25-letnim wokalistą.

To całkowicie nowy Dawid. Przez te dwa lata zmieniło się tyle rzeczy w moim życiu, mojej głowie, moich muzycznych planach. To naprawdę duży przeskok (…) Jestem bardzo dumny z tego, co przez ten czas zrobiłem – wyznał Dawid w Radiu ZET.

Nowy singiel „Bez Ciebie” doczekał się także oficjalnego teledysku, który pojawił się wraz z premierą utworu. Dawid Kwiatkowski jest autorem scenariusza klipu. Do udziału w wideo zaprosił  Maffashion i Michała Kota. Teledysk przedstawia historię pary zmagającej się ze swoimi emocjami i relacją. Artysta jest ich obserwatorem i „dobrym duchem”.

RadioZET.pl/mat.prasowe