Obserwuj w Google News

Daria Zawiałow pokazała okładkę i ujawniła szczegóły na temat nowej płyty. Kiedy premiera albumu?

2 min. czytania
16.04.2021 14:22
Zareaguj Reakcja

Daria Zawiałow zapowiada swoją trzecią płytę. Wokalistka zdradziła fanom tracklistę albumu "Wojna i noce", a także pokazała okładkę nowego wydawnictwa. Premiera krążka została zaplanowana na tegoroczne lato.

Daria Zawiałow
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Daria Zawiałow ma na koncie dwie płyty studyjne. Ostatnia z nich ukazał się w 2019 roku i nosiła tytuł "Helsinki". Wokalistka jeszcze w tym roku opublikuje kolejny album, którego szczegóły ujawniła za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Daria Zawiałow opublikowała okładkę albumu "Wojny i noce"

Nowa płyta Darii Zawiałow "Wojny i noce" pojawi się w sprzedaży już 11 czerwca 2021 roku. Wokalistka zapowiada, że czerpała inspiracje z francuskiej elektroniki, dlatego możemy spodziewać się w kawałkach syntezatorów niczym z lat 80. oraz sporo gitarowego grania. Ciekawostką jest fakt, że na krążku Zawiałow ma śpiewać po japońsku, a warstwa tekstowa płyty będzie najbardziej osobistą w jej karierze.

Redakcja poleca

Wokalistka opublikowała na swoim Instagramie okładkę nowego wydawnictwa. Grafika nawiązuje do kultury Japonii. Została zaprojektowana w klimacie mangi oraz filmów anime.

Za projekt okładki odpowiada artysta o pseudonimie Mrotek. Twórca ma na koncie współpracę z Marią Sadowską, Kayah, Mery Spolsky, Krzysztofem Zalewskim czy Muńkiem Staszczykiem. To również nie pierwsze dzieło artysty stworzone dla Zawiałow.

Wokalistka nie kryje podekscytowania związanego z premierą kolejnego krążka.

"Jestem mega ciekawa, które tytuły Was najbardziej ciekawią hehe. (...) Aaaale mi serce wali!" - pisze na Instagramie Zawiałow.

Daria Zawiałow "Wojny i noce". Tracklista

 1. Oczy - Polaroidy
 2. Wojny i Noce
 3. Kaonashi
 4. Za krótki sen (with Dawid Podsiadło)
 5. Metropolis
 6. Reflektory - Sny
 7. Hollow
 8. Principolo
 9. Fuzuki
 10. Żółta Taksówka
 11. Serce
 12. Flower Night
 13. Socjopathetic

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET