Obserwuj w Google News

Daria Zawiałow nagrała teledysk z uczestnikami "Top Model". Klip do piosenki "Punk Fu!" [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
29.10.2019 10:17

Daria Zawiałow nagrała nowy teledysk do piosenki „Punk Fu!”, w którym wystąpili uczestnicy 8. edycji „Top Model”. W trakcie ostatniego odcinka programu piosenkarka przyznała, że jedna z uczestniczek poradziła sobie lepiej niż pozostali i postanowiła ją nagrodzić.

Daria Zawiałow Punk Fu teledysk z uczestnikami Top Model 8 wideo
fot. Youtube

Daria Zawiałow — Punk Fu. Teledysk z uczestnikami Top Model 8

Daria Zawiałow była gościem specjalnym ostatniego odcinka „Top Model 8”. Uczestnicy pojawili się na planie jej najnowszego teledysku do utworu „Punk Fu!”, który wyreżyserował Piotr Onopa (reżyser wideoklipów m.in. Krzysztofa Zalewskiego i Dawida Podsiadło).

>>  Daria Zawiałow w „Od przedszkola do Opola”. Tak wyglądała w dzieciństwie [WIDEO]

Najlepsi z nich mieli wystąpić w ostatecznej wersji klipu. Piosenkarka zdecydowała jednak, że wszyscy uczestnicy pojawią się w jej nowym teledysku. Daria Zawiałow postanowiła wyróżnić Olgę Kleczowską. Jej zdaniem 17-letnia uczestniczka poradziła sobie lepiej niż pozostali i w nagrodę zaprosiła ją na swój koncert.

Wszyscy świetnie się spisali i mega fajnie nam się pracowało na planie klipu — napisała wokalistka na Instagramie.

Daria Zawiałow potwierdziła również, że piosenka „Punk Fu!”, która doczekała się wideoklipu z uczestnikami „Top Model 8”, nie jest kolejnym singlem z płyty „Helsinki”.

Teledysk jest projektem specjalnym. Czwarty i ostatni singiel z aktualnej płyty "Helsinki" ukaże się jeszcze w listopadzie — wraz z teledyskiem — zdradziła Daria w mediach społecznościowych.

RadioZET.pl/PK