Obserwuj w Google News

Dance Dance Dance 3: TVP zmienia dzień i godzinę emisji. Kiedy nowe odcinki?

2 min. czytania
20.04.2021 13:31
Zareaguj Reakcja

„Dance Dance Dance 3” ze zmianami w emisji. Telewizja Polska poinformowała, że od tego tygodnia program będzie emitowany w inny dzień. Podjęto decyzję o zmianie dnia i godziny emisji. Kiedy zobaczymy nowe odcinki „Dance Dance Dance 3”? Sprawdźcie.

Roksana Węgiel i Oliwia Górniak Dance Dance Dance 3
fot. Waldemar Kompała / TVP

Dance Dance Dance to popularny taneczny program na antenie TVP2. Telewizja Polska poinformowała o ważnych zmianach dotyczących emisji show. Od tego tygodnia nowe odcinki „Dance Dance Dance 3” będą emitowane w inny dzień.

Dance Dance Dance: konflikt Jędrzejczyk i Nowakowskiej. „Jesteś sprzeczna sama ze sobą” [WIDEO]

Dance Dance Dance 3: zmiana dnia i godziny emisji. Kiedy nowe odcinki?

Od 24 kwietnia nowe odcinki „Dance Dance Dance 3” będą emitowane w soboty o godz. 20:00 w TVP2, a nie jak dotychczas w piątki.

Telewizja Polska zdecydowała się na zmiany w emisji „Dance Dance Dance” w związku z zakończeniem w ostatnią sobotę czwartej edycjiThe Voice Kids, które było emitowane właśnie w soboty po godz. 20:00. Przypomnijmy, że program wygrała Sara Egwu-James.

Sara Egwu James - kim jest zwyciężczyni The Voice Kids 2021? [WIEK, INSTAGRAM]

Dance Dance Dance 3: jakie pary wystąpią w 5. odcinku?

W piątym odcinku „Dance Dance Dance 3” zmierzą się cztery duety: Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka oraz Ola Nowak i Damian Kordas.

Do następnego etapu programu przejdą jednak tylko trzy pary. Duet, który pożegna się z show w najbliższą sobotę, przekaże 10 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny.

Z „Dance Dance Dance 3” odpadły dotychczas dwa duety. Trzeci odcinek był ostatnim dla Małgorzaty Opczowskiej i Roberta El Gendy. Tego samego wieczoru z programem pożegnali się również Olga Łasak i partnerujący jej Paweł Cieślak.

RadioZET.pl/mat.prasowe