Obserwuj w Google News

Dance Dance Dance 3: znamy nazwiska jurorów. Kto będzie oceniał uczestników?

2 min. czytania
16.02.2021 11:42
Zareaguj Reakcja

Jurorzy „Dance Dance Dance 3” ujawnieni. W nowej edycji programu widzowie zobaczą odmieniony skład jury, które będzie oceniało taneczne występy uczestników. Jurorami „Dance Dance Dance 3” będą Ida Nowakowska, Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola. Kiedy pierwszy odcinek trzeciej edycji?

Dance Dance Dance 3
fot. mat. prasowe TVP

Dance Dance Dance to program, w którym uczestnicy muszą jak najlepiej odwzorować słynne choreografie z teledysków największych gwiazd. Dwie poprzednie edycje show wygrali Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska oraz Fit Lovers.

Przed nami trzecia edycja programu. Telewizja Polska ujawniła właśnie nazwiska jurorów „Dance Dance Dance 3”. Kto zasiądzie w jury i kiedy pierwszy odcinek?

Dance Dance Dance 3: jury. Znamy nazwiska wszystkich jurorów

Ida Nowakowska, Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola będą jurorami trzeciej edycji „Dance Dance Dance”.

Dla Idy Nowakowskiej będzie to już trzeci udział w programie. Po raz pierwszy w składzie jury „Dance Dance Dance” zobaczymy utytułowaną sportsmenkę Joannę Jędrzejczyk oraz znanego z "Mam Talent" choreografa Agustina Egurolę. Co ciekawe, słynny tancerz jest związany z programem od pierwszej edycji – jest głównym choreografem „Dance Dance Dance”, a jego tancerze z grupy Volt zajmują się szkoleniem uczestników i występują razem z nimi na scenie.

W każdym odcinku duety zaprezentują wspólny układ oraz choreografię solową. Wcześniej poznaliśmy już nazwiska wszystkich uczestników „Dance Dance Dance 3”. Wśród nich nie brakuje wielkich nazwisk.

Zobacz: Dance Dance Dance 3: ujawniono wszystkich uczestników nowej edycji

Dance Dance Dance 3: kiedy pierwszy odcinek programu?

Pierwszy odcinek „Dance Dance Dance 3” zobaczymy już w marcu 2021 roku na antenie TVP2. Telewizja Polska nie ujawniła jeszcze dokładnej daty pierwszego odcinka.

„Dance Dance Dance 3” poprowadzą Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.

RadioZET.pl/mat.prasowe