Obserwuj w Google News

Dance Dance Dance 2: wpadka uczestnika. Zabawna reakcja Anny Muchy [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
23.03.2020 11:47
Zareaguj Reakcja

W ostatnim odcinku „Dance Dance Dance 2” doszło do wpadki. Jeden z uczestników pomylił kroki w trakcie występu, co szybko zauważyła Anna Mucha. Jurorka zabawnie zareagowała na wpadkę na scenie „Dance Dance Dance 2”.

Dance Dance Dance 2 wpadka uczestnika zabawna reakcja Anny Muchy wideo
fot. mat. prasowe

Dance Dance Dance 2: wpadka Krzysztofa Jonkisza. Uczestnik pomylił kroki w trakcie występu

Krzysztof Jonkisz zaliczył wpadkę w „Dance Dance Dance 2”. W trakcie wspólnego występu z bratem Rafałem do przeboju „Party Rock Anthem” LMFAO uczestnik pomylił kroki.

Pomyłka została zauważona przez Annę Muchę. Jurorka bacznie przyglądała się występowi braci Jonkisz i natychmiast wyłapała wpadkę. Zareagowała na nią dość zabawnie.

Tak bardzo bym chciała, żeby mi szkło kontaktowe się wtedy przesunęło albo żebym tego nie zobaczyła. Boże, ja to widziałam! — powiedziała Anna Mucha i dodała: „Krzysiek, obiecaj, że nie będziesz się poddawał”.

Mimo zabawnej wpadki jurorzy zdecydowali się dość pozytywnie ocenić występ Rafała i Krzysztofa Jonkiszów. Bracia otrzymali łącznie 19,5 punktu i zajęli trzecie miejsce. W kolejnym odcinku „Dance Dance Dance 2” Krzysztof zaprezentuje się w solówce.

Dance Dance Dance 2: zawieszono nagrania. Program nie znika jednak z anteny

Produceni "Dance Dance Dance 2" poinformowali, że w związku pandemią koronawirusa podjęto decyzję o zawieszeniu zdjęć do drugiej edycji. Program nie znika jednak z anteny TVP2. W kolejnych tygodniach Telewizja Polska wyemituje zrealizowane już odcinki "Dance Dance Dance 2".

  • 28.03.2020, godzina 20:00 - emisja Solówek z czwartego odcinka
  • 04.04.2020, godzina 20:00 - emisja Duetów z piątego odcinka
  • 11.04.2020, godzina 20:00 - emisja Solówek z piątego odcinka

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK