Obserwuj w Google News

Dance Dance Dance 2: uczestnikom puszczają nerwy. Złość i przekleństwa: „Nie zatańczę tego” [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
13.03.2020 16:00
Zareaguj Reakcja

„Dance Dance Dance 2” trwa. Uczestnikom programu zaczynają jednak powoli puszczać nerwy. Przygotowania do trzeciego odcinka przerosły niektórych. Pojawiły się złość, przekleństwa i chwile zwątpienia. Zobaczcie wideo!

Dance Dance Dance 2 uczestnikom puszczają nerwy złość i przekleństwa nie zatańczę tego wideo
fot. mat. prasowe

Wielogodzinne, codzienne treningi, nauka skomplikowanych choreografii i tylko pięć dni na zapamiętanie układów — „Dance Dance Dance” jest niezwykle wymagającym programem, w którym uczestnicy muszą podporządkować wszytko pod przygotowania do występów na scenie. Praca pod taką presją zaczyna mocno doskwierać niektórym uczestnikom show, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

Jestem zestresowany, czuję się dziwnie ze sobą. Nie zatańczę tego układu. Nie ma takiej szansy... — wyznał podczas treningów zestresowany Mateusz Janusz z Fit Lovers, który w sobotnim odcinku zatańczy m.in. do utworu „They Don’t Care About Us” z repertuaru Michaela Jacksona.

Zrobiłem krok wstecz. Kompletnie nie pamiętam kolejności — mówił zdezorientowany Aleksander Sikora.

Ogromne emocje na treningach tanecznych towarzyszyły także Annie Karczmarczyk i Rafałowi Mroczkowi. Czy uczestnicy poradzą sobie z trudnymi choreografiami ze znanych teledysków? Kolejny odcinek „Dance Dance Dance 2” już w sobotę o godz. 20:00 w TVP2.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK