Obserwuj w Google News

Dance Dance Dance 2: niespodziewane wyznanie Anny Muchy do uczestnika. "Jestem w tobie zauroczona"

Piotr Krajewski
2 min. czytania
25.03.2020 10:14
Zareaguj Reakcja

Anna Mucha zaskoczy widzów w najbliższym odcinku „Dance Dance Dance 2”. Wszystko za sprawą wyznania na temat Krzysztofa Jonkisza. Jurorka powiedziała najmłodszemu uczestnikowi programu, że jest nim zauroczona.

Dance Dance Dance 2 niespodziewane wyznanie Anny Muchy do uczestnika
fot. Waldemar Kompała / Jan Bogacz / TVP

Dance Dance Dance 2: Anna Mucha zauroczona Krzysztofem Jonkiszem

Krzysztof Jonkisz, brat akrobaty Rafała Jonkisza jest najmłodszym uczestnikiem drugiej edycji „Dance Dance Dance”. Jest też osobą, która nigdy nie była związana z show-biznesem. Naturalność i spontaniczność Krzyśka okazały się kluczem do serca Anny Muchy.

Uporządkujmy pewne fakty. Masz 19 lat i jeszcze miesiąc temu sortowałeś ryby. Dzisiaj jesteś w primetimie w największej telewizji w tym kraju. Jestem absolutnie przekonana, że jest w tobie totalny potencjał — powiedziała Anna Mucha przypominając jednocześnie, jak bardzo na przestrzeni ostatnich tygodni zmieniło się życie Krzyśka.

Jestem w tobie zauroczona — oznajmiła jurorka, po czym dodała, że napis „Love” na jej nakryciu głowy dedykuje właśnie Krzyśkowi Jonkiszowi.

dance dance dance
fot. Waldemar Kompała / Jan Bogacz / TVP

Jak się okazuje, tuż przed rozpoczęciem przygotowań do drugiej edycji „Dance Dance Dance” brat Rafała Jonkisza mieszkał w Holandii, gdzie jego codziennością była praca w chłodni.

Po skończeniu szkoły średniej chciałem odciążyć mamę, która wychowywała sama naszą całą czwórkę. Na początku przeprowadziłem się do Warszawy. Zamieszkałem u Rafała, który pomógł mi znaleźć pracę w parku trampolin. Po kilku miesiącach zdecydowałem się spróbować swoich sił za granicą. Nie tylko z powodów zarobkowych. Przy okazji chciałem podszlifować język angielski. Udało mi się znaleźć  pracę w jednej z chłodni w Holandii, gdzie sortowałem ryby. Nie miałem na co narzekać — poznałem fajnych ludźmi i mogłem zacząć oszczędzać pieniądze, niewielkie, ale zawsze coś — mówi Krzysiek Jonkisz.

Po niespełna dwóch miesiącach pracy na obczyźnie Krzysiek odebrał telefon z zaskakującą propozycją.

Kiedy Rafał zapytał, czy chciałbym wziąć z nim udział w programie, na początku myślałem, że żartuje, ale okazało się, że mówił na serio. Zgodziłem się, bo wiedziałem, że to może być świetna przygoda. Marzę, żeby w przyszłości dostać się do najlepszej grupy akrobatycznej na świecie — Cirque du Soleil. Nauka choreografii wydała mi się też dobrym sposobem na rozwój dotychczasowych umiejętności — zdradza młody akrobata, którego już w najbliższą sobotę zobaczymy w kolejnym odcinku „Dance Dance Dance” w TVP2.

O godzinie 20:00 widzowie obejrzą najważniejsze momenty z poprzedniego odcinka, a już o godzinie 20:35 zobaczą występy solowe. Uczestnicy zatańczą do przebojów m.in.: Robbiego Williamsa, Willa Smitha i Gwen Stefani.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK