Obserwuj w Google News

Dance Dance Dance 2: kłótnia Anny Muchy i Idy Nowakowskiej? "Dawaj te kudły" [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
17.04.2020 12:29
Zareaguj Reakcja

Anna Mucha i Ida Nowakowska postanowiły powalczyć o atencję jednego z uczestników „Dance Dance Dance 2”. W sobotnim odcinku widzowie będą mieli okazję zobaczyć zabawną przepychankę słowną między jurorkami.

Dance Dance Dance 2 kłótnia Anny Muchy i Idy Nowakowskiej Dawaj te kudły WIDEO
fot. mat. prasowe

Dance Dance Dance 2: Anna Mucha kłóci się z Idą Nowakowską

„Dance Dance Dance 2” wkracza w decydującą fazę. W najbliższą sobotę zobaczymy ostatnie taneczne występy uczestników przed wielkim finałem. Na parkiecie zaprezentują się Anna Karczmarczyk, Rafał Mroczek, Mateusz Janusz i Rafał Jonkisz.

Po występie jednego z panów dojdzie do zabawnej przepychanki słownej między  Anną Muchą a Idą Nowakowską. Każda z nich będzie próbowała udowodnić, że uczestnik tańczył właśnie dla niej. Fragment sprzeczki jurorek możecie zobaczyć w naszym artykule.

Każda z nas, idę o zakład, czuła się tak, jakbyś tańczył dla nas — powiedziała Anna Mucha.

Dla mnie. Przysięgam, widziałam, jak patrzył się mi w oczy — skwitowała podekscytowana Ida Nowakowska.

Widziałam buziaczki. Buziaczki były dla mnie — przekomarzały się jurorki „Dance Dance Dance”.

Do mnie te buziaczki — krzyknęła Ida, która w pewnym momencie usłyszała żartobliwą odpowiedź koleżanki z jury: „Dawaj te kudły, dawaj…”.

W najbliższą sobotę dowiemy się, który uczestnik wywołał takie reakcje u jurorek. Warto dodać, że w sobotnim odcinku pożegnamy jedną z par, która przekaże 10 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny.

Trzy duety, które pozostaną w programie, wezmą udział w wielkim finale „Dance Dance Dance 2” zaplanowanym na 25 kwietnia. Ze względu na pandemię koronawirusa Telewizja Polska podjęła decyzję o skróceniu emitowanej obecnie edycji programu. Finał „Dance Dance Dance 2” będzie realizowany w studiu „Pytania na Śniadanie”. Zwycięzców tanecznego show wybiorą widzowie biorący udział w głosowaniu SMS.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK