Obserwuj w Google News

Dance Dance Dance 2: Fit Lovers wygrali program. Wiemy, komu przekażą 100 tys. złotych

Piotr Krajewski
1 min. czytania
25.04.2020 21:41
Zareaguj Reakcja

Fit Lovers wygrali „Dance Dance Dance 2”. W finale drugiej edycji programu pokonali Anię Karczmarczyk i Mateusza Łapkę oraz Rafała Mroczka i Przemysława Cypryańskiego. Wiemy, komu zwycięzcy „Dance Dance Dance 2” przekażą 100 tysięcy złotych.

Dance Dance Dance 2 Fit Lovers wygrali program oto zwycięzcy drugiej edycji
fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

Dance Dance Dance 2: Fit Lovers wygrali w finale. Oto zwycięzcy drugiej edycji

Fit Lovers zwycięzcami „ Dance Dance Dance 2. Para wygrała finał drugiej edycji programu, w którym zmierzyli się z Anią Karczmarczyk i Mateuszem Łapką (2. miejsce) oraz Rafałem Mroczkiem i Przemysławem Cypryańskim (3. miejsce).

W finale „Dance Dance Dance 2” uczestnicy walczyli o główną nagrodę 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny. Zwycięzcy zdecydowali się przekazać wygraną dla Integracyjnego Klubu Sportowego AWF w Warszawie. Instytucja funkcjonuje od 1991 roku i wspiera osoby z niepełnosprawnością m.in. ruchową. 

- Wydaje mi się, że osoby niepełnosprawne potrzebują pieniędzy, żeby móc rozwijać się w sporcie - powiedział Mateusz Janusz z Fit Lovers, który wyznał również, że jego dwie babcie były dotknięte niepełnosprawnością. 

W związku z pandemią koronawirusa Telewizja Polska zdecydowała się skrócić drugą edycję „Dance Dance Dance”. Podjęto decyzję, że w finale uczestnicy nie zatańczą na multimedialnej scenie. Wielki finał został zrealizowany w studiu „Pytania na Śniadanie”, w którym pojawiły się finałowe duety. W trakcie programu na żywo przypomniano wybrane występy wszystkich finalistów. To na ich podstawie widzowie w głosowaniu SMS wybrali zwycięzców „Dance Dance Dance 2”, czyli Fit Lovers.

RadioZET.pl/PK