Obserwuj w Google News

Dance Dance Dance 2: Fit Lovers podbijają sieć tym występem. Internauci zachwyceni [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
02.03.2020 16:03
Zareaguj Reakcja

„Dance Dance Dance 2” trwa. W miniony weekend widzowie zobaczyli pierwszy odcinek drugiej edycji programu. W internecie robi furorę występ Fit Lovers, czyli Pameli Stefanowicz i Mateusza Janusza. Choć nie wygrali odcinka, internauci są zachwyceni tańcem pary.

Dance Dance Dance 2 Fit Lovers Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz podbijają sieć tym występem internauci zachwyceni wideo
fot. Youtube screen

Fit Lovers w Dance Dance Dance 2: internauci zachwyceni tańcem Pameli Stefanowicz i Mateusza Janusza

Za nami pierwszy odcinek „Dance Dance Dance 2”, który wygrali Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański.

Okazuje się, że w sieci robi furorę także inna para z programu. Internauci zachwycają się tańcem Pameli Stefanowicz i Mateusza Janusza, czyli słynnych Fit Loversów, znanych youtuberów i trenerów fitness.

>>  Dance Dance Dance: Anna Mucha ostro do Kasi Stankiewicz: "Po co jesteś w tym programie?" [WIDEO]

Występ pary do przeboju „Parachute” Cheryl Cole cieszy się ogromnym zainteresowaniem w serwisie YouTube. W ciągu zaledwie kilku dni obejrzano go ponad 300 tysięcy razy. Internauci nie szczędzą pozytywnych komentarzy pod adresem tańca Pameli i Mateusza.

„Ten występ był genialny”, „Mieli trudną choreografię, a i tak świetnie sobie poradzili”, „Cudowny taniec! Dla mnie najlepszy w odcinku. Wielkie wow” — piszą internauci.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/PK