Obserwuj w Google News

DMX walczy o życie. Demi Lovato: "Czasami mam poczucie winy"

2 min. czytania
08.04.2021 13:26

DMX, popularny aktor i raper trafił do szpitala z zawałem serca. Artysta przedawkował narkotyki i walczy o życie. Na temat ciężkiego stanu muzyka wypowiedziała się wokalistka Demi Lovato, która przyznała, że mogła być na miejscu kolegi z  branży. 

Demi Lovato
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

DMX to tak naprawdę Earl Simmons, amerykański raper, kompozytor i producent filmowy. Artysta od lat zmaga się z uzależnieniem od narkotyków, o czym mówi publicznie. Chociaż raper już kilka razy próbował odwyku, ciągle wraca w szpony nałogu.

DMX walczy o życie. Legendarny raper przedawkował narkotyki

Ostatnio organizm znanego muzyka nie zareagował dobrze na kolejną dawkę przyjętych narkotyków. Była ona za duża jak na możliwości rapera. Jak podaje portal TMZ, artysta przeszedł atak serca, który wywołało przedawkowanie.

Zobacz też: Raper DMX w szpitalu w stanie wegetatywnym po zażyciu narkotyków 

Obecnie artysta przebywa w szpitalu pod opieką lekarzy. Aparatura podtrzymuje mu życie, a DMX walczy, żeby wyjść cało z opresji. Na temat stanu zdrowia muzyka wypowiedziała się Demi Lovato. Wokalistka przyznała, że jest przerażona sytuacją.

Demi Lovato o przedawkowaniu rapera DMX

Piosenkarka sama zmaga się z uzależnieniem. Kilka lat temu Lovato również trafiła do szpitala po przedawkowaniu. Sytuacja rapera przypomniała jej o tamtych czasach i obudziła w artystce nieprzyjemne uczucie, że mogła być na miejscu kolegi.

"Kiedy słyszę, że ktoś przedawkował i zmarł, czasem mam poczucie winy. To myślenie osoby, która przetrwała, jest bardzo ciężkie. Zrozumiałam wreszcie, że każdy dzień jest szansą, której wielu innych ludzi już nie dostaje. Dlatego muszę cieszyć się i być wdzięczna za każdą kolejną chwilę spędzoną na tym świecie" - wyznała Demi Lovato.

Piosenkarka przyznała także, że ma niestandardowe podejście do trwania w trzeźwości. Lovato twierdzi, że przyjęty program leczenia uzależnień na nią nie działa i jej zdaniem jest zbyt przestarzały. Wokalistka nie potrafi żyć w całkowitej trzeźwości, deklaruje, że od czasu do czasu pije alkohol i pali marihuanę.

Redakcja poleca

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/TMZ