Obserwuj w Google News

Raper DMX w szpitalu w stanie wegetatywnym po zażyciu narkotyków

1 min. czytania
05.04.2021 15:51
Zareaguj Reakcja

Raper DMX trafił do szpitala po przebyciu zawału, spowodowanego przedawkowaniem narkotyków. Jak donoszą amerykańskie media, artysta jest w stanie wegetatywnym.

DMX w szpitalu
fot. Andrzej Hulimka/REPORTER/EAST NEWS

DMX, a właściwie Earl Simmons, amerykański raper i aktor, trafił do szpitala po zawale serca. Jak podają amerykańskie media, 50-letnie gwiazdor jest w bardzo ciężkim stanie. Na intensywną terapię trafił w sobotę, 3 kwietnia. Przyczyną zawału miało być przedawkowanie narkotyków. Zgodnie z doniesieniami, DMX jest w stanie wegetatywnym.

Zobacz także: “Patoreakcja” Maty z rekordem na Spotify. Takiego wyniku jeszcze nie było

Raper DMX w szpitalu w stanie wegetatywnym

Raper DMX jest świetnie znany w amerykańskim środowisku muzycznym. W branży działa od początku lat 90. ubiegłego wieku. Na koncie ma wiele świetnie przyjętych albumów oraz utworów okupujących listy przebojów. Zaczął rapować jako nastolatek, zaledwie w wieku 13 lat. To on jest twórcą stylu, zwanego "spellbound", polegającego na literowaniu wyrazów. Swoją karierę raperską zaczął od singli "Up to No Good" i "Spellbound". Obecnie DMX jest raperem, aktorem, kompozytorem i producentem filmowym. Ma także swoją markę odzieżową.

Jak poinformował serwis TMZ, raper trafił do szpitala w piątkową noc. Około godziny 23.00 miał przedawkować narkotyki, czego rezultatem był zawał serca. Simmonsa natychmiast przewieziono do szpitala w White Plains, gdzie od razu trafił na oddział intensywnej terapii. W najnowszych doniesieniach Sky News informuje, że artysta jest pod aparaturą podtrzymującą życie. Oddycha samodzielnie, jednak lekarze nie mają dobrych rokowań.

Artyści, celebryci i osoby z otoczenia rapera modlą się o jego zdrowie.

RadioZET.pl/AS