Obserwuj w Google News

DMX nie żyje. Do sieci trafił nowy utwór rapera z gościnnym udziałem członka Deep Purple

1 min. czytania
12.04.2021 10:01
Zareaguj Reakcja

DMX zmarł w wyniku zawału serca, który przeszedł po przedawkowaniu narkotyków. Wytwórnia rapera tuż przed jego śmiercią zdążyła wydać nowy utwór artysty z udziałem wyjątkowych gości. 

Pożegnanie DMX
fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

DMX nie żyje. Ta smutna wiadomość obiegła świat 9 kwietnia. 50-letni raper walczył o życie po zawale serca, do którego doszło w wyniku przedawkowania narkotyków. Spędził w szpitalu kilka dni, niestety nie udało mu się z niego wyjść.

DMX nie żyje. Nowy utwór rapera trafił do sieci

Tuż przed śmiercią znanego rapera, wytwórnia Cleopatra Records opublikowała jego nowy kawałek. Utwór pojawił się w sieci jeszcze przed oficjalnym oświadczeniem rodziny, z którego dowiedzieliśmy się, że DMX zmarł. Singiel "X Moves" na przekór temu, co się stało, jest przepełniony humorem.

Redakcja poleca

Nagranie jest wyjątkowe także z innych względów. Pojawiają się na nim gościnnie prawdziwe gwiazdy, które nadały kompozycji rockowego charakteru. W utworze usłyszymy funkowego muzyka Bootsy'egp Collinsa, perkusistę Deep Purple - Iana Paice'a oraz gitarzystę Yes i grupy Asia - Steve'a Howe'a.

"X Moves": Nowy utwór DMX

Założyciel Cleopatra Records, Brian Perera opublikował oświadczenie odnośnie wydania "X Moves":

"X Moves" udowadnia, że DMX to nadal jeden z najbardziej innowacyjnych i oryginalnych artystów hip-hopowych. Sercem jesteśmy z bliskimi i fanami rapera"

Utworu "X Moves" możecie posłuchać poniżej:

Oglądaj

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET