Obserwuj w Google News

DMX nie żyje. Narzeczona upamiętniła muzyka tatuażem, hołd oddała mu też jego córka

2 min. czytania
14.04.2021 11:03
Zareaguj Reakcja

DMX nie żyje. Raper trafił do szpitala po przedawkowaniu narkotyków. Muzyk przeszedł poważny zawał serca, po którym nie udało mu się wrócić do zdrowia. Bliscy artysty pożegnali go i oddali należyty hołd.

DMX nie żyje
fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

DMX zmarł w wieku zaledwie 50 lat w szpitalu White Plains. W ostatnich chwilach życia towarzyszyła mu rodzina, a muzyk ani przez moment nie przestawał walczyć o życie. Niestety raper nie przeżył powikłań po zawale serca, do którego doszło u niego w wyniku przedawkowania narkotyków.

DMX nie żyje. Narzeczona rapera pożegnała go tatuażem

Śmierć artysty to szok dla jego fanów, jednak przede wszystkim ogromna strata dla najbliższych. Ze śmiercią ukochanego ojca musi pogodzić się 20-letnia Sasha, trudne chwile przeżywa także narzeczona rapera, Desiree Lindstrom.

Redakcja poleca

Ukochane kobiety DMX'a uczciły jego pamięć w bardzo wzruszający sposób. Narzeczona rapera nie będzie nosiła DMX'a tylko w swoim sercu i pamięci, ale też na ciele. Kobieta wytatuowała sobie logo artysty oraz tytuł piosenki ukochanego - "Dog Love".

Praca tatuatorki Krystal Kills ozdobiła przedramię Desiree. Tatuaż możecie zobaczyć poniżej:

DMX zmarł. Pożegnała go 20-letnia córka Sasha

Córka DMX'a zdecydowała się z kolei na obszerny wpis na swoim Instagramie. 20-latka zamieściła serię zdjęć i materiałów wideo, na których widzimy ją razem z ojcem. Pod nagraniami opublikowała wzruszający post.

"Żadne słowa nie wyjaśnią, jak się czuję w związku z tą całą sytuacją. Mój bliźniaku, kocham cię. Byliśmy tą samą osobą, całością i jestem wdzięczna za bycie twoją córką. Zostaniesz zapamiętany jako zabawny charyzmatyczny, emocjonalny, prawdziwy, wyrozumiały i kochający człowiek. Jestem wdzięczna za wszystkie nasze rozmowy i to, czego mnie nauczyły" - pisze Sasha.

"Kocham cię na zawsze - twoja pierwsza córeczka. Legendy nigdy nie umierają, spoczywaj w pokoju, tato" - dodała.

Pełny wpis córki DMX'a możecie zobaczyć poniżej:

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET