Obserwuj w Google News

ZET na Punkcie Muzyki: Cleo o nowym singlu „Kocham”. Teledysk bije rekordy popularności [WIDEO]

2 min. czytania
12.02.2021 09:49
Zareaguj Reakcja

Cleo pojawiła się w „ZET na Punkcie Muzyki”. Piosenkarka wydała właśnie najnowszy teledysk do piosenki „Kocham”, w którym wystąpiła m.in. Roksana Węgiel. W rozmowie z Marcinem Wojciechowskim artystka opowiedziała o nowym utworze, bijącym rekordy popularności klipie i nadchodzącej płycie „vinyLOVA”. Cleo zdradziła też słuchaczom Radia ZET, ile zjadła pączków w tłusty czwartek.

Cleo ZET na Punkcie Muzyki
fot. Radio ZET

Cleo opublikowała nowy teledysk do utworu „Kocham”, który jest kolejną zapowiedzią nowej płyty zatytułowanej „vinyLOVA”. Klip pełen gwiazd YouTube’a, Instagrama i TikToka natychmiast zrobił furorę w internecie. W zaledwie jeden dzień wideo obejrzano ponad milion razy w serwisie YouTube.

Cleo w „ZET na Punkcie Muzyki” o nowym singlu i teledysku „Kocham”

Do udziału w teledysku „Kocham” Cleo zaprosiła największe gwiazdy ze świata YouTube’a, Instagrama i TikToka. W klipie wystąpili: Roksana Węgiel, Weronika Sowa, Marcysia Ryskala, Mateusz Trąbka, Mateusz Krzyżanowski, Damian Kordas, Magda Bereda, Adrianna Skon, Nadia Długosz, Paweł Svinarski, Ula Grotyńska, Natalia Sisik, Martyna Zbirańska, Michał Gała, Daniel Rusin Reżyser Życia, Ola Szkołka, Nicol Pniewska, Xavier Pniewski, Bart HighBart i HighMama.

 Chciałam przybliżyć tę grupę młodych twórców internetowych, ponieważ są to bardzo kreatywni, mili i pełni energii ludzie. Kiedy planowałam ten teledysk, to zwyczajnie w świecie rzuciłam hasło: kto znajdzie chwilę, niech wpada, ponieważ mam bardzo wesołych i pozytywny plan zdjęciowy. No i jak widzisz, pojawiło się wiele chętnych osób – powiedziała Cleo w „ZET na Punkcie Muzyki”.

Teledysk do singla „Kocham” został nakręcony w lutym 2020 roku w Zakopanem.

VinyLOVA: kiedy premiera nowej płyty Cleo?

Cleo wydała we wrześniu album „superNOVA”. To jednak nie koniec nowości od popularnej piosenkarki.

Wokalistka wydaje kolejną płytę zatytułowaną „vinyLOVA”, na którym znajdzie się m.in. przebój „Za krokiem krok”. Premiera albumu odbędzie się 10 września 2021 roku. Krążek będzie utrzymany w klimatach funku, soulu, disco, gospel i r&b.

To zwrot o 180 stopni w stosunku do nowoczesnej produkcji „superNOVA”. Cleo po raz kolejny udowadnia, że nie można jej zaszufladkować ani zamknąć w ramy konkretnych gatunków — czytamy w zapowiedzi płyty.