Obserwuj w Google News

Cleo pochwaliła się swoim kotem. Pokazała zdjęcie zwierzaka: "Jest zdecydowanie słowiański"

Piotr Krajewski
1 min. czytania
14.11.2019 13:11
Zareaguj Reakcja

Cleo pochwaliła się w mediach społecznościowych swoim kotem. Artystka, która zaprezentowała ostatnio nowy singiel „Dom”, opublikowała zdjęcie ukochanego zwierzaka. Cleo zdradziła też imię swojego kota.

Cleo pochwaliła się swoim kotem pokazała zdjęcie zwierzaka jest zdecydowanie słowiański
fot. Youtube

Cleo pokazała swoje kota. Opublikowała zdjęcie Ponpona

Cleo słynie z tego, że dba o prywatność. Tym razem jednak zrobiła wyjątek i postanowiła pochwalić się swoim zwierzakiem.

Artystka opublikowała w mediach społecznościowych urocze zdjęcie Ponpona, swojego pięknego kota. Okazuje się, że pupil jest ogromnym wsparciem dla Cleo i pomaga jej chociażby w wyborze kreacji.

 Zawsze, kiedy mam jakiś teledysk pokazuje kreacje mojemu kotu. Ponpon wybiera tę właściwą kładąc się na niej. Kot jest zdecydowanie słowiański — napisała wokalistka i pokazała zdjęcie, jak zwierzak leży na słowiańskim stroju z jej wideoklipu do nowego singla „Dom”.

Cleo — Dom. Nowa piosenka w słowiańskim klimacie

Cleo zaprezentowała nową piosenkę „Dom”. Wokalistka zdradziła, że tekst nowego singla pisała z myślą o swojej zmarłej babci. Cleo zdecydowała się nawiązać do niej także w teledysku, gdzie pojawia się bardzo wzruszający moment. W klipie gwiazda ponownie występuje w słowiańskim stroju, z którego zasłynęła już kilka lat temu.

W związku z premierą singla „Dom” Cleo pojawiła się na antenie Radia ZET. Zobaczcie wideo.

 

RadioZET.pl/PK