Obserwuj w Google News

Cleo zapowiada nową folkową piosenkę z Donatanem. Nadchodzą "My Słowianie 2"?

Piotr Krajewski
2 min. czytania
11.10.2019 14:12
Zareaguj Reakcja

Cleo opublikowała nowy wpis w mediach społecznościowych, w którym zapowiedziała premierę nowej piosenki stworzonej z Donatanem. Okazuje się, że będzie to utwór w klimatach folkowych. Czy nadchodzą „My Słowianie 2”? Cleo zdradziła szczegóły premiery.

Cleo i Donatan nagrali nową folkową piosenkę będą My Słowianie 2
fot. Youtube

Nowa piosenka Cleo i Donatana w folkowym stylu. Będą „My Słowianie 2”?

Cleo i Donatan nagrali „My Słowianie 2”? Piosenkarka zaskoczyła fanów i opublikowała w mediach społecznościowych nową wiadomość, w której zdradziła, że zbliża się premiera ich nowej piosenki. Para wraca do korzeni i zaprezentuje utwór w klimatach folkowych.

Idzie nowe i folkowe. Bardzo się cieszę z tego kawałka, ponieważ chciałam go zrobić od 3 lat i ciągle nie miałam możliwości — napisała Cleo i dodała zdjęcie w stroju ludowym.

Autorka przeboju „Za krokiem krok” przyznała też, że próbowała namówić Donatana na kolejną wspólną płytę, ale producent nie zdołał znaleźć wolnego czasu. Zdołali jednak nagrać nowy utwór: „Cieszę się z tego że udało nam się jak za dawnych czasów wysmażyć coś swojskiego”.

Cleo zdradziła też, kiedy odbędzie się premiera jej nowej piosenki z Donatanem. Wszystko wskazuje na to, że będzie to już w listopadzie: „Może 7 listopada się uda”.

Współpraca Cleo i Donatana. Piosenki

Cleo i Donatan od wielu lat słyną z muzycznej współpracy. W 2014 roku nagrali wspólnie płytę „Hiper/Chimera”, która pokryła się w naszym kraju potrójną platyną.

To właśnie z tego albumu pochodzi m.in. wielki przebój „My Słowianie”. Utwór reprezentował Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji 2014, gdzie Donatan i Cleo zajęli 14. miejsce w wielkim finale.

Donatan był także producentem kolejnego krążka Cleo „Bastet”. Do ich najsłynniejszych wspólnych piosenek, oprócz „My Słowianie”, należą kawałki „Sztorm” i „Brać”.

RadioZET.pl/PK