Obserwuj w Google News

Cleo i walentynkowy teledysk „Kocham”. W klipie występuje m.in. Roksana Węgiel [WIDEO]

2 min. czytania
09.02.2021 11:07
Zareaguj Reakcja

Cleo zaprezentowała nowy teledysk do utworu „Kocham”. Z okazji nadchodzących Walentynek piosenkarka wydała niezwykle kolorowy teledysk, w którym wystąpiło mnóstwo gwiazd, m.in. Roksana Węgiel, Damian Kordas, Magda Bereda czy Weronika Sowa.

Cleo
fot. mat. prasowe

Cleo postanowiła świętować tegoroczne Walentynki w wyjątkowy sposób. Z okazji zbliżającego się święta zakochanych piosenkarka zaprezentowała zupełnie nowy teledysk do piosenki „Kocham”.

Cleo i nowy teledysk „Kocham”. W walentynkowym klipie m.in. Roksana Węgiel

Cleo opublikowała nowy teledysk do utworu „Kocham”, który jest kolejną zapowiedzią nowej płyty piosenki zatytułowanej „vinyLOVA”.

Do udziału w wideoklipie jurorka „ The Voice Kids zaprosiła największe gwiazdy ze świata YouTube\a, Instagrama i TikToka: Roksana Węgiel, Weronika Sowa, Marcysia Ryskala, Mateusz Trąbka, Mateusz Krzyżanowski, Damian Kordas, Magda Bereda, Adrianna Skon, Nadia Długosz, Paweł Svinarski, Ula Grotyńska, Natalia Sisik, Martyna Zbirańska, Michał Gała, Daniel Rusin Reżyser Życia, Ola Szkołka, Nicol Pniewska, Xavier Pniewski, Bart HighBart i HighMama.

Jak zdradziła piosenkarka, teledysk do piosenki „Kocham” został nakręcony w lutym 2020 roku w Zakopanem.

Wiedzieliście, że stan zakochania jest bardzo podobny do uczucia, które towarzyszy nam po zjedzeniu słodyczy? To przez hormony szczęścia! "KOCHAM" łączy te dwa światy – mówi Cleo o nowym utworze.

Zobacz także:  The Voice Kids 4: wiemy, kiedy pierwszy odcinek. Jest zwiastun czwartej edycji [WIDEO]

VinyLOVA: kiedy premiera nowej płyty Cleo?

Cleo wydała we wrześniu album „superNOVA”. To jednak nie koniec nowości od popularnej piosenkarki.

Wokalistka planowała w marcu tego roku wydać kolejną płytę zatytułowaną „vinyLOVA”, na którym znajdzie się m.in. przebój „Za krokiem krok”. Premiera albumu została jednak przesunięta na 10 września 2021 roku. Krążek będzie utrzymany w klimatach funku, soulu, disco, gospel i r&b.

To zwrot o 180 stopni w stosunku do nowoczesnej produkcji „superNOVA”. Cleo po raz kolejny udowadnia, że nie można jej zaszufladkować ani zamknąć w ramy konkretnych gatunków — czytamy w zapowiedzi płyty.

Zobacz także:  Cleo w bikini. Piosenkarka pokazała gorące zdjęcie z wakacji [FOTO]