Obserwuj w Google News

Youtuber parodiuje utwór Cleo: „Kto nie skacze ten z PiS, hop, hop”. Jest reakcja piosenkarki

2 min. czytania
19.02.2021 11:21
Zareaguj Reakcja

Parodia „Kocham” Cleo podbija internet. Znany youtuber Maciej Dąbrowski sparodiował najnowszy singiel piosenkarki i zmienił zupełnie tekst utworu. Przeróbka twórcy kanału „Z Dvpy” robi furorę w sieci. Parodię „Kocham” skomentowała nawet sama Cleo.

Cleo
fot. mat. prasowe

Cleo zaprezentowała ostatnio nowy singiel „Kocham”. W teledysku promującym piosenkę wystąpiło wiele znanych gwiazd, m.in. Roksana Węgiel, Damian Kordas, Magda Bereda czy Weronika Sowa.

Maciej Dąbrowski, popularny youtuber i twórca kanału „Z Dvpy”, stworzył parodię „Kocham” Cleo. Zabawną przeróbkę miała okazję zobaczyć nawet sama Cleo, która postanowiła skomentować wideo.

Zobacz także:  ZET na Punkcie Muzyki: Cleo o nowym singlu „Kocham”. Teledysk bije rekordy popularności [WIDEO]

Parodia „Kocham” Cleo. Piosenkarka komentuje przeróbkę znanego youtubera

Parodia „Kocham” Cleo to nowy hit internetu. Maciej Dąbrowski stworzył własną wersję nowego singla wokalistki. Youtuber kompletnie zmienił tekst utworu i dodał wiele zabawnych słów, które odnosiły się m.in. do gwiazd występujących w teledysku Cleo.

Kocham, kocham, kocham Cię niezmiennie internecie, że dostarczasz mi takie perełki, jak Cleo - „Kocham”. Dzięki temu mogę sobie usiąść do tego teledysku, jak do jakiejś szarady i nie umiejąc śpiewać, nagrać tak słodziachną parodię. Przy okazji, nikogo nie obrażając. Wielkie pozdro dla Cleo i całej ekipy, która wystąpiła w tym klipie! – napisał twórca kanału z „Dvpy”.

W parodii „Kocham” Cleo youtuber zabawnie śpiewa m.in. o Roksanie Węgiel, Magdzie Beredzie czy Michale Gale. Pojawia się nawet fragment, w którym Dąbrowski żartobliwie nawiązuje do partii Prawo i Sprawiedliwość.

Kto nie skacze ten z PiS, hop, hop – słyszymy w przeróbce.

Internauci zachwycają się parodią „Kocham” Cleo. Co ciekawe, zabawne wideo dotarło do samej piosenkarki, która postanowiła zostawić komentarz. Okazuje się, że gwiazda jest zachwycona.

Sztos – napisała krótko Cleo.

Kto występuje w teledysku Cleo „Kocham”?

„Kocham” to kolejny singiel zapowiadający nową płytę Cleo „vinyLOVA”. Album ukaże się we wrześniu tego roku.

Do udziału w teledysku „Kocham” Cleo zaprosiła największe gwiazdy ze świata YouTube’a, Instagrama i TikToka. W klipie wystąpili: Roksana Węgiel, Weronika Sowa, Marcysia Ryskala, Mateusz Trąbka, Mateusz Krzyżanowski, Damian Kordas, Magda Bereda, Adrianna Skon, Nadia Długosz, Paweł Svinarski, Ula Grotyńska, Natalia Sisik, Martyna Zbirańska, Michał Gała, Daniel Rusin Reżyser Życia, Ola Szkołka, Nicol Pniewska, Xavier Pniewski, Bart HighBart i HighMama.