Obserwuj w Google News

Ciara jest w ciąży. Wokalistka pochwaliła się zdjęciem z brzuszkien [FOTO]

Maciej Friedrich
2 min. czytania
27.05.2020 19:03
Zareaguj Reakcja

Ciara, światowej sławy wokalistka pop, pochwaliła się zdjęciem z wydatnym brzuszkiem. Wokalista już niedługo po raz trzeci zostanie mamą. Internauci nie mogli wyjść z zachwytu nad uroczą fotografią.

Ciara jest w ciązy
fot. Instagram:@ciara

Anna Lewandowska po raz drugi została mamą. Poród jednej z najpopularniejszych polskich celebrytek był nie lada wydarzeniem, jednak obecnie mamy do czynienia z  istnym baby boom w środowisku celebtytów. O ciąży poinformowały między innymi Barbara Kurdej-Szatan i Agnieszka Radwańska. Jednak nie tylko krajowe gwizdy cieszą się z powiększenia rodziny. Radosną informacją o ciąży podzieliła się także jedna z najpopularniejszych wokalistek świata. Ciara. Gwiazda spodziewa się już trzeciego potomka.

Ciara to międzynarodowa gwiazda znana między innymi z albumu "The Evolution", który okrył się platyną i do dziś uważany jest za jeden z najważniejszych dokonań w amerykańskiej stylistyce R'N'B. Ostatni album wokalistki, "Beauty Marks", ukazał się na rynku w 2019 roku.

 Ciąża i poród

Ciara spodziewa się drugiego dziecka. Pokazała zdjęcie z brzuszkien

Prywatnie Ciara od lipca 2016 roku jest żoną futbolisty Russella Wilsona. Jak poinformowała w mediach społecznościowych sama wokalistka, niebawem po raz trzeci zostanie mamą. Gwiazda na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z wydatnym brzuszkiem, który wskazuje, że do porodu coraz bliżej. Celebrytka wielokrotnie wspominała, że macierzyństwo uczyniło z niej prawdziwą kobietę.

Na udostępnionym w sieci zdjęciu wyraźnie widać, że Ciara jest dumna z faktu, że po raz kolejny zostanie mamą. Dopingują ją wierni fani, którzy w komentarzach nie szczędzili gwieździe komlementów.

- Wow, promień światła.

- Piękna mama - pisali internauci. 

 

RadioZET.pl/MF