Obserwuj w Google News

Chirurdzy z Nowego Jorku zagrali koncert dla lekarzy i pacjentów. Niesamowity występ w szpitalu [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
14.04.2020 14:33
Zareaguj Reakcja

Muzyka dobra na wszystko. To słynne powiedzenie jest również bardzo aktualne w trakcie trwającej pandemii koronawirusa. Chirurdzy z Nowego Jorku postanowili wesprzeć wszystkich kolegów i pacjentów w tym trudnym czasie. Lekarze zagrali specjalny koncert w budynku szpitala.

Chirurdzy z Nowego Jorku zagrali koncert dla lekarzy i pacjentów w szpitalu wideo
fot. Instagram

Koronawirus: chirurdzy z Nowego Jorku zagrali w szpitalu koncert dla lekarzy i pacjentów

Chirurdzy z Nowego Jorku postanowili wykorzystać siłę muzyki, aby wesprzeć pacjentów i ciężko pracujących lekarzy podczas pandemii koronawirusa.

W holu szpitala NewYork-Presbyterian/Columbia University Medical Center medycy dali krótki, ale niezwykle wyjątkowy koncert. Lekarze zagrali na fortepianie i wiolonczeli słynny utwór „The Swan” z „The Carnival of the Animals”. Jeden z doktorów postanowił również zaprezentować swoje umiejętności wokalne.

>>  Andrea Bocelli dał koncert w pustej katedrze w Mediolanie. Ten występ przejdzie do historii [WIDEO]

Jak poinformowali lekarze, zagrany przez nich koncert będzie wirtualnie udostępniany wszystkim pacjentom nowojorskiego szpitala. W ten sposób medycy chcą im pomóc w tym naprawdę trudnym czasie. Opublikowane w sieci nagrania zachwyciły internautów.

Brawo, to takie wzruszające! To, że w trakcie tego wszystkiego byliście w stanie zatrzymać się i zagrać tę piękną muzyką, aby wesprzeć swoich kolegów, jest niewiarygodne. Wszyscy jesteście bohaterami — czytamy w jednym z komentarzy.

>>  97-letni weteran wojenny tańczy do hitu Justina Timberlake’a. Tak spędza kwarantannę [WIDEO]

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/onet.pl/PK