Obserwuj w Google News

Charlotte Lawrence ma koronawirusa. Młoda piosenkarka apeluje do fanów: "Błagam Was"

Piotr Krajewski
1 min. czytania
19.03.2020 10:53
Zareaguj Reakcja

Charlotte Lawrence ma koronawirusa. Młoda piosenkarka i wschodząca gwiazda amerykańskiego popu poinformowała, że test na obecność wirusa dał wynik pozytywny. Artystka zaapelowała do wszystkich internautów.

Charlotte Lawrence ma koronawirusa młoda piosenkarka apeluje do fanów błagam was
fot. Instagram screen

Charlotte Lawrence ma koronawirusa. Młoda piosenkarka zaapelowała do fanów

Charlotte Lawrence ujawniła, że ma koronawirusa. 19-letnia piosenkarka ze Stanów Zjednoczonych opublikowała oświadczenie w mediach społecznościowych, w którym napisała o diagnozie. Kilka dni temu lekarz poinformował ją, że test na obecność wirusa dał wynik pozytywny. Wokalistka wyznała, że czuje się dobrze.

Wszystko będzie ze mną dobrze. Ale z wieloma osobami, które złapią koronawirusa, nie będzie, jeśli w krótkim czasie zbyt wiele osób zachoruje. Więc to nie ja proszę o modlitwy, miłość i miłe wiadomości. Ja błagam Was, abyście chronili tych, którzy mają mniejsze szanse w walce z wirusem — napisała Charlotte Lawrence.

Amerykanka zaapelowała do wszystkich, aby pozostali w domach, zachowali ostrożność i pamiętali o najbliższych: „Pomyślcie o rodzicach i dziadkach. Kocham tak wielu ludzi, którzy mogą mieć ogromne trudności z przejściem przez ten ciężki czas”.

Charlotte Lawrence jest nie tylko piosenkarką, ale również modelką. Jej zdjęcia pojawiały się w prestiżowych magazynach, m.in. „Teen Vogue” czy „Harper’s Bazaar”. W 2018 roku wydała swój pierwszy minialbum „Young”.

Jej najpopularniejszą piosenką jest utwór „Joke’s on You”, który promował wydany w tym roku film „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)” z Margot Robbie w roli głównej.

RadioZET.p/people.com/PK