Obserwuj w Google News

Cardi B wsparła Strajk Kobiet. Raperka zareagowała na protesty: "Życzę Polsce dużo miłości"

1 min. czytania
18.02.2021 10:37
Zareaguj Reakcja

Cardi B wsparła Strajk Kobiet. Jedna z obecnie największych gwiazd światowego rapu postanowiła wesprzeć Polki i Polaków, którzy wyszli na ulice po wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Cardi B opublikowała na Twitterze zdjęcia z protestów w Polsce.

Cardi B
fot. Rex Features/East News

Cardi B bije rekordy popularności. Niemal każdy singiel raperki staje się wielkim hitem, a jej profile w mediach społecznościowych śledzi coraz więcej osób.

Raperka postanowiła wykorzystać Twittera, aby wesprzeć Polki i Polaków. Cardi B udostępniła zdjęcia ze Strajku Kobiet i napisała kilka słów.

Zobacz także:  Cardi B nago w nowym teledysku. Raperka szokuje klipem do singla „Press” [WIDEO]

Cardi B wsparła Strajk Kobiet. Raperka zareagowała na protesty w Polsce

Cardi B zareagowała na protesty kobiet w Polsce. Do 28-letniej gwiazdy dotarły zdjęcia ze Strajku Kobiet, na którym uczestnicy trzymają transparenty ze słowami jej piosenki „Press” i tytułem przeboju „WAP”.

Raperka nie tylko udostępniła fotografie z Polski na swoim Twitterze, ale także napisała kilka słów wsparcia dla protestujących Polek i Polaków.

Życzę Polsce dużo miłości i silnego głosu – napisała Cardi B.

Światowe gwiazdy wspierają Strajk Kobiet

Cardi B to nie jedyna wielka gwiazda, która zareagowała na protesty w Polsce. W mediach społecznościowych Strajk Kobiet skomentowali m.in. Miley Cyrus, Zara Larsson, Dua Lipa, Patti Smith, Milla Jovovich, Anne-Marie czy Antoni Porowski.

Zobacz także:  Strajk Kobiet: Zagraniczne gwiazdy wspierają protestujących. "Polsko, tak mi przykro"