Obserwuj w Google News

Cady Groves nie żyje. Okoliczności śmierci 30-letniej piosenkarki budzą wątpliwości

Piotr Krajewski
2 min. czytania
05.05.2020 09:56
Zareaguj Reakcja

Cady Groves nie żyje. Popularna amerykańska piosenkarka zmarła w wieku zaledwie 30 lat. Jej odejście budzi jednak kontrowersje w sieci, a internauci zastanawiają się, co się stało. O śmierci Cady Groves poinformował jej brat.

Cady Groves nie żyje okoliczności śmierci 30-letniej piosenkarki budzą wątpliwości
fot. Instagram

Cady Groves nie żyje. Piosenkarka zmarła w wieku 30 lat

Cady Groves nie żyje. Nagłe odejście młodej amerykańskiej piosenkarki country wstrząsnęło fanami. Śmierć popularnej wokalistki potwierdził jej brat Cody Groves, który opublikował wiadomość na Twitterze. Cady Groves zmarła 2 maja w wieku zaledwie 30 lat.

Brat Cady Groves poinformował, że jego siostra zmarła z przyczyn naturalnych. Dość tajemniczy wpis wywołał lawinę komentarzy w internecie. Mężczyzna zdecydował się zareagować i dodał kolejny post, w którym podał więcej informacji.

 Nienawidzę, że muszę to robić, ale świat i internet to skupiska poprzekręcanych dezinformacji (…) Lekarz przeprowadził sekcję zwłok. Śmierć nie była wynikiem przestępstwa czy samookaleczenia. Cady zmarła z przyczyn naturalnych — napisał brat piosenkarki i przyznał, że 30-latka miała pewne problemy zdrowotne w trakcie minionej jesieni.

Mężczyzna poprosił o uszanowanie jego rodziny i nierozprzestrzenianie niepotwierdzonych informacji. Jego wpis nie uspokoił jednak wszystkich internautów, którzy zaczęli sugerować, że 30-latkowie nie umierają z przyczyn naturalnych. Brat Groves odpowiedział: „Śmierć z przyczyn naturalnych może oznaczać wiele rzeczy: podeszły wiek, zawał serca, udar, chorobę lub infekcję”.

Philippe Zdar nie żyje. Tragiczna śmierć znanego francuskiego DJ-a

Cady Groves: piosenki i kariera piosenkarki ze Stanów Zjednoczonych

Cady Groves tworzyła muzykę pop i country. W trakcie swojej krótkiej kariery nagrała cztery minialbumy, a jej ostatnie wydawnictwo „Dreams” ukazało się w 2015 roku.

W ostatnich latach życia pracowała nad pierwszą płytą, która miała się ukazać wkrótce. Nad swoim debiutanckim albumem Cady Groves współpracowała z popularnymi producentami i autorami tekstów: Savanem Kotecha, Carlem Falkiem i Kristianem Lundinem, którzy tworzyli m.in. dla Britney Spears, Ariany Grande, Ellie Goulding, Enrique Iglesiasa czy One Direction.

Cady Groves wydała wiele piosenek, ale zdecydowanie największą popularnością cieszył się singiel „Forget You”.

RadioZET.pl/eonline.com/PK