Obserwuj w Google News

Bruno Mars wrócił z nowym singlem „Leave the Door Open”. Założył zespół z Anderson Paak [WIDEO]

1 min. czytania
05.03.2021 10:23
Zareaguj Reakcja

Bruno Mars i Anderson .Paak założyli zespół Silk Sonic. Muzycy zaprezentowali właśnie pierwszy singiel „Leave the Door Open”, który zapowiada ich wspólny album. Utrzymana w retro klimacie piosenka nawiązuje brzmieniem do lat siedemdziesiątych.

Bruno Mars
fot. Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Bruno Mars powraca po długiej przerwie. Tym razem zdobywca 11 nagród Grammy łączy siły z Anderson .Paak. Muzycy założyli zespół Silk Sonic, który właśnie zaprezentował pierwszy singiel „Leave the Door Open”.

Bruno Mars i Anderson Paak jako Silk Sonic. Pierwszy singiel „Leave the Door Open”

Bruno Mars i Anderson .Paak podzielili się pierwszym singlem „Leave the Door Open”. Nawiązująca do brzmień lat siedemdziesiątych piosenka to dopiero pierwszy przedsmak albumu Silk Sonic, który będzie zatytułowany „An Evening With Silk Sonic”.

Jak zdradzili Bruno Mars i Anderson .Paak, w trakcie prac nad wspólną płytą współpracowali m.in. z legendą muzyki funk, Bootsym Collinsem.

Pierwszy singiel Silk Sonic „Leave the Door Open” doczekał się także oficjalnego teledysku. Wideoklip, podobnie jak sam utwór, jest utrzymany w klimacie retro.

Silk Sonic: współpraca Bruno Marsa i Andersona Paaka

Bruno Mars i Anderson .Paak współpracują od kilku lat. W trakcie bijącej rekordy popularności trasy koncertowej „24K Magic World Tour” Bruno Marsa, która zawitała także do Krakowa, Anderson .Paak był supportem amerykańskiego wokalisty.

Anderson .Paak może również poszczycić się karierą pełną sukcesów. 35-letni wokalista, raper, autor tekstów, multiinstrumentalista i producent ma na swoim koncie cztery albumy studyjne. Zdobył także trzy nagrody Grammy, w tym w kategorii „najlepszy album R&B”.

Zobacz także:  Pożar na koncercie Bruno Marsa. Występ został przerwany! [WIDEO]