Obserwuj w Google News

Britney Spears spaliła siłownię w domu. W pomieszczeniu wybuchł pożar [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
30.04.2020 14:31
Zareaguj Reakcja

Britney Spears słynie z tego, że uwielbia tańczyć i ćwiczyć. Nic więc dziwnego, iż piosenkarka ma prywatną siłownię w swoim domu. Na najnowszym nagraniu opublikowanym na Instagramie gwiazda wyznała, że niedawno przypadkowo spaliła swoją siłownię. Ogień zniszczył drogi sprzęt do ćwiczeń.

Britney Spears spaliła siłownię w domu w pomieszczeniu wybuchł pożar wideo
fot. Instagram screen

Britney Spears spaliła siłownię w domu. W pomieszczeniu wybuchł pożar

Britney Spears jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Uwielbia dzielić się z milionami fanów krótkimi filmikami, na których pokazuje, jak tańczy lub ćwiczy.

38-letnia Księżniczka Popu wyznała na najnowszym nagraniu, że jej prywatna siłownia uległa zniszczeniu kilka miesięcy temu. Wszystko przez pożar, który Britney Spears sama przypadkowo wznieciła.

Britney Spears złamała nogę. Pokazała szokujące nagranie, jak łamie kość [WIDEO]

Jestem teraz w swojej siłowni. Nie byłam tutaj przez sześć miesięcy, ponieważ podpaliłam ją. Miałam dwie świeczki. Jedna dotarła do drugiej i siłownia się spaliła — powiedziała Spears.

Piosenkarka przyznała, że zauważyła ogień, kiedy przechodziła obok pomieszczenia. Szczęśliwie wewnątrz siłowni zadział alarm przeciwpożarowy, dzięki czemu szybko udało się ugasić płomienie. Ogień strawił jednak bardzo drogie urządzenia do ćwiczeń, a Amerykance zostały jedynie dwa elementy sprzętu. 

RadioZET.pl/nme.com/PK