Obserwuj w Google News

Britney Spears pokazała synów na Instagramie. To już nastolatki [FOTO]

2 min. czytania
02.03.2021 09:35
Zareaguj Reakcja

Britney Spears ma dwóch synów. Księżniczka Popu opublikowała najnowsze zdjęcie ze swoimi pociechami. Fani nie kryją zdziwienia, ponieważ synowie Britney Spears są nastolatkami. Aż trudno uwierzyć, że mają już 14 i 15 lat.

Britney Spears
fot. AFP/EAST NEWS

Britney Spears przeszła naprawdę wiele. Przez załamanie nerwowe, problemy psychicznie, a później ubezwłasnowolnienie piosenkarka straciła prawa do opieki nad dwójką dzieci. Choć od tego momentu minęło już ponad 10 lat, gwiazda nadal nie odzyskała pełni władz rodzicielskich.

Mimo tego Britney Spears utrzymuje bardzo dobry kontakt z dziećmi i często przyznaje, że synowie są dla niej najważniejsi. Księżniczka Popu opublikowała właśnie nowe wspólne zdjęcie z Seanem Prestonem i Jaydenem Jamesem.

Zobacz także:  Netflix stworzy własny dokument o Britney Spears. Co wiemy o produkcji?

Britney Spears pokazała synów. Sean Preston i Jayden James są już nastolatkami

Britney Spears rzadko pokazuje swoje dzieci w mediach społecznościowych. Tym razem piosenkarka zrobiła wyjątek i opublikowała wspólne zdjęcie z synami, które wręcz zszokowało internautów.

Fani artystki nie kryli zdziwienia, kiedy zobaczyli najnowszą fotografię Seana Prestona i Jaydena Jamesa. Okazuje się, że synowie Britney Spears i Kevina Federline’a to już nastolatki – mają odpowiednio 15 oraz 14 lat i są już nawet wyżsi od swojej słynnej mamy.

Sama piosenkarka nie ukrywa, że jest w szoku, jak czas szybko leci. Spears napisała kilka słów na temat swoich synów.

Moi chłopcy są już tacy duzi. Wiem, wiem, to trudny moment dla każdej matki, a zwłaszcza matki synów, kiedy widzi, jak szybko dorastają (…) Mam ogromne szczęście, ponieważ moi synowie to prawdziwi gentlemani i dobrzy ludzie – napisała szczęśliwa mama.

Zobacz także:  Justin Timberlake po latach przeprosił Britney Spears: "Wiem, że zawiodłem"