Obserwuj w Google News

Britney Spears malarką? Jej obrazy pojawią się w galerii sztuki [FOTO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
14.01.2020 16:02

Britney Spears zrobi karierę jako malarka? Jedna z francuskich galerii sztuki poinformowała, że już w styczniu ruszy pierwsza w historii wystawa prac Księżniczki Popu.

Britney Spears malarką jej obrazy pojawią się w galerii sztuki foto
fot. Invision/East News

Obrazy Britney Spears w galerii sztuki. Wystawa z pracami piosenkarkami

Britney Spears doczeka się pierwszej wystawy swojego malarstwa. Zlokalizowana we francuskiej miejscowości Figeac galeria sztuki Sympa poinformowała, że 18 stycznia zostanie otwarta ekspozycja z pracami 38-letniej piosenkarki.

Pomysł wystawy „Sometimes you just gotta play!!!!!” pojawił się po tym, jak Britney Sprzedała swój pierwszy obraz. W 2017 roku internet obiegła informacja, że jedno z dzieł znanej wokalistki wystawiono na charytatywnej aukcji. Obraz akwarelowy został kupiony za 10 tysięcy dolarów przez Robina Leacha.

Wszystko na to wskazuje, że wspomniane dzieło Britney Spears pojawi się również na wystawie we Francji. Władze galerii nie zdradzają jednak szczegółów odnośnie ekspozycji.

Britney Spears i problemy psychiczne

Na początku 2019 roku Britney Spears trafiła do szpitala psychiatrycznego, gdzie przez kilka tygodni była poddana leczeniu. Piosenkarka porzuciła karierę, aby skupić się na sobie i swoim zdrowiu psychicznym.

Na temat jej pobytu Britney Spears w szpitalu psychiatrycznym pojawiło się jednak wiele plotek. Zdaniem niektórych fanów artystka mogła trafić do zamkniętego ośrodka wbrew własnej woli. Nie brakuje też wielu spekulacji o kłopotach z ojcem, który od wielu lat sprawuje kuratelę nad 37-latką. Mówi się, że Jamie Spears kontroluje niemal każdy aspekt życia Britney i odpowiada nawet za posty w mediach społecznościowych.

W maju Larry Rudolph, wieloletni menadżer Britney Spears, udzielił wywiadu, w którym przyznał, że gwiazda jest w tak słabej kondycji, iż może już nigdy nie wrócić na scenę. 

RadioZET.pl/artsy.net/PK