Obserwuj w Google News

Bret Michaels, lider Poison trafił do szpitala tuż przed koncertem. Zespół miał zagrać z Motley Crue

1 min. czytania
01.07.2022 08:58
Zareaguj Reakcja

Bret Michaels, frontman grupy Poison trafił do szpitala. Do sytuacji doszło tuż przed koncertem, na którym zespół miał dzielić scenę z Motley Crue i Deff Leppard.

Bret Michaels
fot. LFI/Photoshot/REPORTER

Bret Michaels to amerykański wokalista i gitarzysta, frontman glamrockowego zespołu Poison. Oprócz działalności muzycznej artysta próbuje swoich sił także jako scenarzysta, reżyser oraz aktor telewizyjny i filmowy.

Bret Michaels, lider Poison trafił do szpitala

Grupa Poison miała wystąpić niedawno w Nashville w Tennessee u boku Motley Crue, Joan Jett i Def Leppard w ramach trasy "The Stadium Tour". Niestety Michaels nie był w stanie pojawić się na scenie.

Redakcja poleca

Artyści w ostatniej chwili odwołali występ. Poinformowali fanów, że Bret Michaels musiał zostać hospitalizowany. Artyści zaznaczyli, że ich lider trafił do szpitala ze względu na alergiczną reakcję na leki.

Poison odwołał występ w Nashville w ostatniej chwili. Lider grupy trafił do szpitala

Piosenkarz w ciągu ostatnich lat miał wiele problemów zdrowotnych. Przez większość życia chorował na cukrzycę, w 2009 roku doznał kontuzji, a rok później 2010 roku wymagał operacji z powodu wylewu oraz wyrostka robaczkowego. W 2014 roku artysta przeszedł operację nerek, a 2 lata temu usunięto u niego raka skóry oraz zoperowano bark.

Wspomniana trasa koncertowa Deff Leppard, Motley Crue i Joan Jett & The Blackhearts była pierwotnie planowana na 2020 rok. Ze względu na pandemię przeniesiono koncerty na 2021, a potem 2022 rok. "The Stadium Tour" kończy się 9 września w Las Vegas w Nevadzie.